2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😃من بگم بیا بگیر؟😂😂😂😂 دنیا یکی افسانه یکی بود براش دنیارو میریخت به پام😃

چه خوب عزیزم خوشبخت باشین 🥰💚

من خودم نمیتونم اعتماد کنم به مردا ولی . 

اگه یه زمان دوس پسر بگیرم میگم دونت تاچ جاست واچ 🥲😂

خیلی خوبه که همسرت آدم درستی بوده

اخ شاید اگه راستش بگی طرف جا بزنه...نگی هم عذاب وجدان میگیرت😂😂

خب بهتره که اگه پرسید بگی

و یارو  اگه پرید خدا به همراهش

البته نگی هم کسی نمی فهمه چون موضوع بکارت کم رنگ شده و مثل قدیم نیست گواهی بخوان

2731
چه خوب عزیزم خوشبخت باشین 🥰💚 من خودم نمیتونم اعتماد کنم به مردا ولی .  اگه یه زمان دوس پسر ...

بله 

منم اول شناختمش بعدا

چهارسال دوست بودیم تقریبا

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
اول که اون طرف از کجا میخواد بفهمه دوم کسی که سرکوفت میشنوه به طرف باید بگه تو خودت مگه باکره بودی ؟ ...

اره ...دقیقا منم نداشتم ولی خیلیا الان سرکوفتش دارن میخورن که تو قبلانم با کسای دیگه بودی

خب بهتره که اگه پرسید بگی  و یارو  اگه پرید خدا به همراهش البته نگی هم کسی نمی فهمه چون ...

طرف که کور نیست چشم داره گواهی هم نخواد میبینه که 

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه 🌟
اره ...دقیقا منم نداشتم ولی خیلیا الان سرکوفتش دارن میخورن که تو قبلانم با کسای دیگه بودی

اونی که سرکوفت میشنوه عرضه باید نشون بده مگه پسرایی که با هزار نفر بودن و همه هم می‌دونستن سرکوفت میشنون؟نه چون با اعتماد به نفس 

2706