2733
2734

امیدوارم حالتون خوب باشه دخترا 💙

من جای خواهر کوچیک شما چند تا نکته دیدم ک لازم دونستم باهاتون درمیون بزارم

مردای حامله ی سایت تو تاپیکام نیان  

تو تاپیکای خیانت و چیزای منفی نرید حالتون رو بد می‌کنه تو دذهنتون میمونه ممکنه جور دیگه ای خودشو نشون بده مثلا بد بین میشید نسبت ب همسرتون و دائماااا منتظرید ی چیزی ازش ببینید اینجوری زندگیتون دچار اختلال میشه 

اگر با همسرتون بحث کوچیکی داشتین سریع تاپیک نزنید چون مخاطبانی شما معمولا تو رنج سنی ۱۵تا۲۵هستند شرایط فعلی شما رو درک نمیکنن ممکنه دچار اغراق بشید و خوبی های همسرتون رو نگید اونام با توجه ب چیزایی ک گفتین راهنماییتون میکنن بد تر عصبی تر میشید و ممکنه همون مشکل کوچیک خیلی بزرگ تموم شده براتون اول سعی کنید با ی مشاور صحبت کنید بعد از همه مهم تر با همسرتون صحبت کنید 💗 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه استاتر 

بچه ها یه سوال تاحالا عشق ممنوعه داشتین ؟

کسی که اشتباهه اما تو یواشکی بخوایش

اونی که خودتم میدونی نباید بخوایش غلطه 

کلا چیزی که میدونی ممنوعه خواستنش 

چیکار کردی؟🥺

(نمیتونم تاپیک بزارم)

2731

منم ی تاپیک اینجوری دارم چ فایده ک گوش نمیکنن

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

دخترایی که مجردین ممکنه تا حالا پیش خودتون بااین مواجه شده باشن ک ازدواج خیلی بده همه دارن تاپیک خیانت میزنن پس مردا ب درد نمیخورن 

در واقع معمولا اینجا از مشکلات میگن کم پیش میاد که خوشحالیاشونو ب اشتراک بزارن اگه روتون تاثیر می‌زاره نرید تو این تاپیکا و از همه مهم تر اگه نمی‌دونید نظر ندین

خانومایی که تو همه تاپیکا نظر میدین ب قصد دلسوزی ...

نظر دادن درمورد طلاق ازدواج یا بچه دار شدن خیلی خیلی پیچیدست واقعا ما نمیتونیم برای کسی توی فضای مجازی تصمیم بگیریم و راهنمایی کنیم ب طلاق چرا؟

چون ممکنه ی کاربر از دست همسرش ناراحت شده و اغراق می‌کنه تو حرفاش ما همسر طرف رو نمیشناسیم تا داستان رو از زبونش بشنویم بعد قضاوت کنیم

! 

مورد بعدی اینکه لطفا عکس فامیلاتون و اشناهاتون رو نزارید تو سایت واقعا هیچ جنبه مثبتی نداره با توجه ب اینکه سایت عمومیه میتونن ازتون شکایت کنن 

و اینکه و

اصلا خوشایند نیست ک شما عکس خودتو جاریتو گذاشتی ک بیان بگن کودوم قشنگ تره

لطفا خودتون رو مسئول بدونید وقتی ۱۶سالته نشستی خونه دغدغت دنیای نوجوانی خودته نرو تو تاپیک ی خانم متاهل با پنج تا بچه بگو طلاق بگیر عزیزمن این حرفتون تاثیر بد می‌زاره تو زندگیش

تو تاپیکای خیانت و چیزای منفی نرید حالتون رو بد می‌کنه تو دذهنتون میمونه ممکنه جور دیگه ای خودشو نشو ...

والا بخدا تا شوهره میگه بالا چشمت ابرو هست تاپیک میزنن یه عده هم طلاق بگیر تو دهنشونه. بابا صحبت زندگیه. بعدش اصلا انقدم بد میگن از شوهر والا بخدا هم مجردا رو ترسوندن. چرا همش یطرفه قاضی رفتن. اشتباه خودشون رو نمیگن و فقط شوهرو خانوادش. وا بددددین. والا بخدا یه عده هم دیگه متاهل ها رو مسخره میکنن این چه شوهری بود پیدا کردین چشمتون کور بود . تو لپ لپ پیدا کردی این همه ایراد داره. دیگه ایراد خودشونو رو نمیبینن فقط شوهرم اینه شوهرم فلانه

اینجا کاربر تو سری خور ، سنتی و بی سواد زیاده

اصلا نباید در مورد مسائل مهم نظر خواست 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
2706