2733
2734

خودت حال خودتو خوب کن 

تنها کسی که می‌تونه واقعا حال دلت رو خوب کنه خودتی عزیزم 

هر چی که توقعاتت از مردم و نزدیکات کمتر باشه راحتتر زندگی می‌کنی عزیزم 

خدا به دلت آرامش بده 🙏

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب اونم شاید خودش دلش گرفته بوده خواسته تنها باشه یکم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
از همین الان رو پا خودت وایسا تو هیچ موردی وابسته به کسی نباش

نیستم چون فهمیدم اصولا به خدا باید تکیه کزد نه بنده اش 

من جهت معرفت و خواهرانه گفتم وگزنه امیدم به اونا اصلاااا نیست 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2731

از هیچکس نمیشه انتظار داشت مثل خودمون رفتار کنه یا محبت و ابرازش عین خودمون باشه 

شما دل بزرگی داری 

ولی قرار نیست این دل بزرگ و از خواهرات انتظار داشت 

خب برات میشه تجربه 

که خوبیاتو واسه کسی هدر ندی 

خودت حال خودتو خوب کن برو بگرد خرید کن 

خوش باش

نرو سمت محبت و توجه کسی

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
از هیچکس نمیشه انتظار داشت مثل خودمون رفتار کنه یا محبت و ابرازش عین خودمون باشه  شما دل بزرگی ...

همینه واقعااا گل کفتی من بازم کاری بتونم با همین شرایط و‌طلاقم و مشکلاتم هر کمکی باشه بهشون مبکنم ولی ازشون امید کندم اونا به درد خودشونم بخوره هنر... 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
منم خیلی وقتا مشغله داشتم چرا پس حواسم بود بهشون  من بگم از سکه میفته حرف به قول یه بنده خدایی ...

ببین واقعا حق داری .چطور تا پونزده سال پیش مردم واسه هم وقت داشتن اون موقع هم زندگی سخت بود این همه وسیله نبود جای آدم کار کنه الان تو همه خونه ها  ماشین کار می کنه لباسشویی ظرفشویی زود پز پلوپز ......ولی بازم میگن گرفتاریم .همه رفتن تو غار تنهایی خودشون .مردم به شدت خودخواه شدن چیزی هم بگی میگن انتظار نداشته باش یه جمله یاد گرفتن بدون فکر به کار میبرن .واقعیت اینه که  جامعه از اینی هم که هست بدتر میشه برای خودت یکی دو تا دوست خوب پیدا کن (البته اگه هنوز وجود داشته باشه)با همونا وقت بگذرون 

منم خیلی وقتا مشغله داشتم چرا پس حواسم بود بهشون  من بگم از سکه میفته حرف به قول یه بنده خدایی ...

مثلا من خودم همیشه میرفتم مسافرت ، با خواهرم خداحافظی میکردم ، از قبل بهش میگفتم ، اون که میرفت مسافرت ، از مامانم میشنیدم ، یه بار بهش گفتم ، گفت تو که شرایط منو نمیدونی ، بعد برام توضیح داد و قانع شدم