2733
2734
عنوان

بلفاروپلاستی کردم ناراضیم تورو خدا کمکم کنید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 33 پست
اره قراره فردا برم بخیه شو بکشه پیام هم دادم جواب نداده خیلی دپرسم😞

عزیزم، اولا که خیلییییی خوب شدی...دوما هنوز همش ورمه...سوما اگ یه کوچولو هم مونده باشه، در مقایسه با قبل، هیچیییییی نیست.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم، اولا که خیلییییی خوب شدی...دوما هنوز همش ورمه...سوما اگ یه کوچولو هم مونده باشه، در مقایسه با ...

میشه واسم دعا کنی

من اصلا راضی نیستم

فردا وقت دکتر دارم

میترسم به عمل دوباره و ترمیم بکشه 

میشه واسم دعا کنی من اصلا راضی نیستم فردا وقت دکتر دارم میترسم به عمل دوباره و ترمیم بکشه 

توکل به خدا.

انشاالله با حال خوب و عالی برگردی❤️

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2731