2752
2734
عنوان

من چجور کاربری هستم؟ 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من معتاد نی نی سایت شدم😂🤦🏻‍♀️ چون کاربری اصیل مستقلو خیلی دوست دارم هی از قصد تعلیقش میکنم نیام ...

عزیزم 😂❤️

حال دلت خوش ✨🌼🌱

🌐از خدا پنهون نیست از من چه پنهون آمارتون دارم 🌐

سلام

کاربر خیلی خوبی هستین.

اگر کمکی ازتون بربیاد انجام میدین.

اولین بار با کاربری مهربانممم باهاتون حرف زدم.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
نوش جون  من که مهمون مادر شوهرمم  عه چرا خوب بود که

قربونت

وای رها باورت نمیشه بگم خودمم تو تخیل هام زندگی میکنم🤦🏻‍♀️😅

ولی اینکه هی بخوام بنویسمشون رفته رو اعصابم

❌درخواست دوستی قبول نمیکنم❌
سلام کاربر خیلی خوبی هستین. اگر کمکی ازتون بربیاد انجام میدین. اولین بار با کاربری مهربانممم باها ...

سلام قشنگم حسمون متقابله شما هم بی نظیرین😍💙🦋

سلام قشنگم حسمون متقابله شما هم بی نظیرین😍💙🦋

ممنون

لطف دارین.

🦋🦋🦋

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
قربونت وای رها باورت نمیشه بگم خودمم تو تخیل هام زندگی میکنم🤦🏻‍♀️😅 ولی اینکه هی بخوام بنویسمشون ...

عزیزی

خخخخ منم هستم گاهی   

بعضی وقتا میگم  دداستان زندگیم و بنویسم ولی حس و حالش نیس

عزیزی خخخخ منم هستم گاهی    بعضی وقتا میگم  دداستان زندگیم و بنویسم ولی حس و حال ...

💙💙💙

دقیقا مثل من، امان از تنبلی😂👌🏻