2733
2734

شوهرم خیلی اهنگ حفظه ینی هر چند دیقه ی بار ی اهنگ تو ذهنش پلی میشه و میخونه اونو. از اهنگ شاد تا غمگین همه رو میخونه. ی بارم اهنگ میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولی نیستو خوند چند وقت پیش 😑 ذهنم رفته نکنه این حرف دلش باشه! در حالیکه همیشه هر اهنگی ذهنش میاد میخونه😑 قبلا ی دوس دختر داشته قصد ازدواج بودن ولی خودش دختره رو ول کرده دیدن اصلا به هم نمیخورن و الانم واقعا چه خودش چه خانوادش خیلی خیلی عاشق من هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوف چه مشکل جالبی داره  کاش سطح دغدغه منم در این حد بود

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2731
کلا حتی وقتی اهنگ غمگین میخونه میگم نکنه یاد اونه 😑 ی بار بهش گفتم گفت وای چه چیزایی میگی تو من اصل ...

🫤🫤🫤🫤

اگه عقل و شعور رو میتونستم واسه بعضیا بخرم باور کن جف چشامو میفروختم براشون یکم مغز میخریدم🫡
خب چرا الکی اعصاب خودتو درگیر میکنی  نگران نباش بابا

پس چرا خوند اینو؟ دختره ی دختر خیلی زشت نچسب بوده ها من از خر سطحی بالا ترم شوهرمم خودش ولش کرده رفتن تا پای ازدواج دیده خیلی خیلی بی بندو بارن 

نه چیزی دیدی ازش؟  فکرتودرگیرنکن، توهم آهنگ عاشقانه بخون ببین اون بهت چی میگه

نه بابا اصلا هیچی هیچی هیچی ندیدم خیلی بهش اعتماد دارم الان از دختره خیلیم بدش میاد ی بیت خوند میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل... دوباره ادامشو نداد فقط همینجوری خوند

پس چرا خوند اینو؟ دختره ی دختر خیلی زشت نچسب بوده ها من از خر سطحی بالا ترم شوهرمم خودش ولش کرده رفت ...

حالا درست نیس اینجوری بگین پشتش ولی 

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔

دنبال بهانه نگرد یکدفعه میبینی وسط یه مشکل بزرگ واقعی هستی 

اون عشقی که فکر میکنید که طرف تا لحظه مرگ فراموش نمیکنه خیلی انگشت شمار هست 

مرداها دلشون دروازه اس قبل ازدواج چند تا چند تا وارد و خارج شدن

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .