2733
2734
عنوان

سایت ازدواج موقت....

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 28 پست
 پس توهم از کاربراشی ، یخورده به عواقبش فکر کردی؟؟؟

😂از کسی که می‌ره سراغ دعانویس انتظار عقل ندارم 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
عزیزم واسه اینکه یجایی شون انقد گشاده نمیتونن کار کنن پول در بیارن.بجاش میرن با شوهرای مردم هم خوش م ...

خوب عزیزم شورای مردمم اگه هرزه نبودن و زندگیشونو دوست داشتن که از این غلطا نمیکردن هر دو به یه اندازه مقصرن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا شوخی میکنی یا ساده ای؟!!!!!عزیزم خودتو زدی به اون درا زنه شغلش همینه زن خراب ندیدی تا حالا!؟

نبخدا تاحالا ندیدم ، اصلا تو کتم نمیره و باورم نمیشه که یک دختری که اوج زیبایی و جوونیش هست خودشو اینقدر راحت در اختیار یکی بزاره واسه چند روز یا چند ساعت....

😂از کسی که می‌ره سراغ دعانویس انتظار عقل ندارم 

من هرگز سراغ دعا نویس نرفتم بلکه هرکسی رو که دیدم گفتم حرومه و نرو ... ولی تو از همونایی که درآمدش از این خرابکاری هاست احتمالا.. متاسفم ، از امضاتم خیلی چیزا معلوم میشه

2731
 من هرگز سراغ دعا نویس نرفتم بلکه هرکسی رو که دیدم گفتم حرومه و نرو ... ولی تو از همونایی که در ...

خراب خودتی من اصلا نمی‌دونم اونا سایت دارن تو‌حتما رفتی که میدونی جادوگر 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
نبخدا تاحالا ندیدم ، اصلا تو کتم نمیره و باورم نمیشه که یک دختری که اوج زیبایی و جوونیش هست خودشو ای ...

چون ندیدی دلیل بر نبودنش نیست عزیزم تمام زنایی که میرن تو اون سایت کارشون همینه کلا ص یفه ساعتی یا‌نهایت ماهانه میشن وتوی شهر وروستاهام فراوون از این زنا هست چون یه روش ساده وکم زحمت برای پول دراوردنه ذره ایم براشون مهم نیست که زندگی کسی بپاشه 

تو خوبی پس

اینکه من بیزینس خودمو دارم تو ۱۹سالگی ماشین دارم دارم خونه هم میخرم حسودیت میشه ؟فکر می‌کنی همه پولدارا یا دزدن یا خراب ؟

اره ... شاید شرع راهشو واسه مردا باز گذاشته.... ولی خب زورم اومد...

خب عزیزم شما باید به اینم فکر کنی که مردا خودشون هم دنبال این کاران وگرنه کسی مجبورشون نکرده که مرد باید خودشم سالم باشه فقط زنارو مقصر ندونیم

البته در کثیف بودن این کارها که شکی نیست