2733
2764

بچه ها اگه کسی میخواد تاپیکش بترکه صفحه اول و دوم منو به جز نمازو گزارش بزنه ریپ بزنه بگه منم برا اونو گزارش بزنم الانه که تعلیق بشم زودتر لطفاً😐😐🌝

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔 

چرا تعطیل شد😐😐

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چمدونم حرف بدی هم نزدم الکی گزارش زدن 😒

همون همه محترمانه داشتن صحبت میکردن😐

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خلاصه که ترکا عشقن بقیشو نمیدونم 😂

عزیزم😍😂😂

بله کسی منکرش نیست

من خودم لرم دوست ترک خیلی زیاد دارم😍