2733
2771
عنوان

مهد کودک برای بچه ۳ ساله

149 بازدید | 11 پست

پسر کوچیکم شهریور میشه ۳ سالش 

شوهرم میگه مهد کودک ثبت نامش کن مهر ماه 

به نظرتون مناسب هست براش؟

دوسدارم بره توی اجتماع تا به حرف بیاد دیگه فقط مارو صدا نزنه کلا حرف بزنه جیششم بگه 

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بهتر شده؟ حرف میزنه؟ پوشک نمیشه؟

من پسرم از دوسالگی حرف میزد. دوسال کامل از پوشک گرفتم. ماشالله مثل بلبل حرف میزنه خیلی هم باهوش. هنوز شما پوشک میکنی؟؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
اصلا زود نیست سن اجتماعی شدن و شروع گفتگو با دوستانشه. یاد میگیره توی رفتار با بقیه رو و... 

من پسرم و۴ سال ونیم فرستادم..عذاب وجدان داشتم زود فرستادم.چون باید صبح زود بیدار شن دلم میسوزه همون پیش دبستان کافیه به نظرم

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
من پسرم از دوسالگی حرف میزد. دوسال کامل از پوشک گرفتم. ماشالله مثل بلبل حرف میزنه خیلی هم باهوش. هنو ...

اره عزیزم متاسفانه خواهرشم امروز صداش در اومد روزی ۳ ۴ بار پوشک عوض میکنه 

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚
من پسرم و۴ سال ونیم فرستادم..عذاب وجدان داشتم زود فرستادم.چون باید صبح زود بیدار شن دلم میسوزه همون ...

خب تایم ظهر بفرستید ولی درکل بهتره از این سن اموزش ببین و یاد بگیره. منکه واقعا موافقم بچها از الان صبوری. سخت کوش بودن. و... رو یاد بگیرن

خب تایم ظهر بفرستید ولی درکل بهتره از این سن اموزش ببین و یاد بگیره. منکه واقعا موافقم بچها از الان ...

نمی‌دونم شاید حق با شما باشه.سختی خوبه اما منظورم سن پایین زوده براش

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
اره عزیزم متاسفانه خواهرشم امروز صداش در اومد روزی ۳ ۴ بار پوشک عوض میکنه 

خیلی باید دیگه تموم کنید پوشکو خدایی نکرده عفونت میکنه هاا. شروع کنید به دستشویی بردنش. روزا از صبح پوشک رو دربیارید مایعات و غذا که میدید هر ربع ساعت تا نیم ساعت زود بزود ببریدش. خودش دیگه یاد میگیره. تو خونه خیلی باهاش حرفذبزتید اگر خواهرش بزرگه بگید کمک کنه بهتون. 

اگر مجبور نیستی یعنی شاغل نیستی نفرستش، تو مهد کودک اونم مهدای معمولی اصلا نه تنها چیزی یاد نمیگیره بلکه احتمال مریض شدن ترسیدن لاغر شدن وهزار تا داستان دیگه هست، بچه میخاد بخوابه تا خوابش برد یکی جیغ میزنه میپره 

مربیا انقد خودشون نمیکشن که بچه حتمن چیزی بخوره 

یه بچه مریضه میاد مهد چون مادرش سرکاره

اصلا توصبه نمیکنم