2752
2734
عنوان

استوری شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 58 پست

ببین تاپیکاتو خوندم و چقد حرصم از دست مادرشوهرلاشیت درومد.

از حرفات متوجه شدم شوهرت آدم خوبیه،ولی وقتی ذات ننش خرابه خوب بودن اون تا کی میتونه تورو آروم کنه؟؟

اون زنک که آدم بشو نیست شماهم که ازونجا نمیتونید بلند بشید

باید بسوزی و بسازی که اینم ممکن نیست.

هرجور فکر میکنم یکیتون باید عقب بکشه و ازونجا دورشه

کاش خونتونو جدا کنید.

روح و روان خودتو بچت مهم تر از پول و نداریه بخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.

همسرت هم خواسته به نحوی ازت دلجویی کنه و هم خواسته به بقیه بفهمونه که تحت هر شرایطی براش عزیزی.ضمن اینکه قطعا متوجه شده که مقصر ماجرا شما نبودی و نیستی.به هرحال همه دلیلش عشق و محبته

همین حوالی
2731
ببین تاپیکاتو خوندم و چقد حرصم از دست مادرشوهرلاشیت درومد. از حرفات متوجه شدم شوهرت آدم خوبیه،ولی و ...

بخدا نمیتونیم بریم اما دیگه از این به بعد نمیزارم از حدش بگذره دیگه جلو کاراشو میگیرم

سلام عزیزم. همسرت هم خواسته به نحوی ازت دلجویی کنه و هم خواسته به بقیه بفهمونه که تحت هر شرایطی برا ...

سلام گلم. ظاهرا همینجوره و از خدا میخوام سایه اش همیشه بالا سر منو بچه هامون باشه

تورو خدا فقط بگو چیکار میکنی که قدردانته من که هررررررکاری برای خانواده ش کردم نه خودش قدر دونست نه ...

اتفاقا نباید زیاد برای خانواده کاری کنی بی ارزش میشی هر دو حالت رو تجربه کردم که میگم اول از همه برای خودت ارزش قائل شو