2733
2734

پول عروسی رو که دادن اونوقت عمع و عموهای خودتو دعوت کردی و از اونا رو دعوت نکردی! ازطرفی ۲۵ فروردین عروسیت بوده واسه این ۱۷ یا۱۸ روز نتونستی صبر کنی اونوقت از خانواده شوهرت شاکی هستی که دعوتت نکردن؟

اسی روتو برم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا عاقلی کرد  میدونی چرا چون دیده بذاره بعد سالگرد قوم مفت خور شوهرش یهو ۳۰۰ ۴۰۰ نفر میشن ...

بله خانواده شوهرم مسافرت رفتن مشهد و شمال 

همه کار کردن عید دیدنی رفتن 

زن عموی شوهرم برای پسرش بله برون گرف عقد کردن 

فقط مراسم ما شد اخ تهشم عمه های شوهرم

توقع داشتن بیان مفت بخورن پدر من خرجشونو بده

قرار بود قبل فوت این بنده خدا مراسم بگیرن چون مریض بود شوهرم بهشون گفت مادر بزرگ مریضه مراسم مارو ب ...

اصلا خوب نیست کار خیر رو عقب انداخت ،،یه مراسم ساده میگرفتن اون بنده خدا هم عروسی رو میدید ،حالا ک فوت شده دیگه آنقدر تن مرده رو تو گور نلرزونن همینکه تو و همسرت از این کارشون ناراحت شدید و دلتون اذیت شده ممکنه روح مرده هم اذیت بشه چون همه این حرف حدیثی به خاطر اونه

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2731
خب عزیزم؟؟  پول عروسی رو ۳۰۰ میلیون وام گرفت داد  ما از همه جا بیخبر  بعدش قسطاشو ...

درسته بعدم جشنت هم ظاهرا زیاد شلوغ نبود که بهشون برخورده و نیومد همش ۸۵ نفر بود و دعوتشون هم کردی بازم‌نیومدن عوضیا عجب آدمای کینه شتری هستن الکی فقط میخوان زندگی دوتا جوان خراب کنن

بله خانواده شوهرم مسافرت رفتن مشهد و شمال  همه کار کردن عید دیدنی رفتن  زن عموی شوهرم بر ...

همین دیگه فقط جشن شما براشون سنگینه اگه واقعا عذارن باید برای همه چیز عذدار باشند نه فقط برای شما که دعوتتون هم رد کردن

اصلا خوب نیست کار خیر رو عقب انداخت ،،یه مراسم ساده میگرفتن اون بنده خدا هم عروسی رو میدید ،حالا ک ف ...

آخه میدونید 

عمه هاش گفته بودن ما خودمون عزادار بودیم بچه هامون که میرفتن مراسم ، چرا بچه هامونو دعوت نکردن 😐 

توقع داشتن پدر عروس ، عروسی بگیره همشونم دعوت کنه 

از این حجم پروییشون خندم میگیره 

یعنی دردشون عروسیم نیس دردشون اینه که دعوت نکردیم همه‌رو

درسته بعدم جشنت هم ظاهرا زیاد شلوغ نبود که بهشون برخورده و نیومد همش ۸۵ نفر بود و دعوتشون هم کردی با ...

نه فقط بزرگترا بودن 

یعنی کم سنا رو دعوت نکردیم 

بجز خاله هام و بچه هاشون که همشون بودن 

کلا شدن ۱۲۰ نفر مهمونامون

آخه میدونید  عمه هاش گفته بودن ما خودمون عزادار بودیم بچه هامون که میرفتن مراسم ، چرا بچه هامو ...

بگه گلایه هاتون از از برادرتون ک میشه پدر شوهر تو بکنن ،ایشون باید فک و فامیل رو دعوت میکردن نه پدر شما برداره کارت دعوت بگیره براشون واقعا در شان پدر عروس نیست وظیفه پدر داماد رو به عهده بگیره 

بگه گلایه هاتون از از برادرتون ک میشه پدر شوهر تو بکنن ،ایشون باید فک و فامیل رو دعوت میکردن نه پدر ...

تازه بابای منم یه مراسم کوچیک گرفت 

یعنی نبود همه طایفه خودشو دعوت کنه 

عموهاش و‌عمه هاش و خاله و دایی هاشو دعوت کرد اونم بدون بچه هاشون 

گف بزرگترا باشن در حضور اونا برید سر زندگیتون 

جوونا فقط عمو‌ هام و بچه هاشون بودن 

و خاله هام و بچه هاشون 

تازه بابای منم یه مراسم کوچیک گرفت  یعنی نبود همه طایفه خودشو دعوت کنه  عموهاش و‌عمه هاش ...

دستش درد نکنه بزرگی کردن ،خانواده همسرت باید قدردانی میکردن ک پسرشون رو فرستاده سر زندگیش

دستش درد نکنه بزرگی کردن ،خانواده همسرت باید قدردانی میکردن ک پسرشون رو فرستاده سر زندگیش

ولی فعلا طلبکار شدن 

البته به من و شوهرم هیچی نگفتن 

بیشتر برای خانواده ام اینجور شدن

خوبی از خودته.. نه من اصلا خوب نیستم.. ببین یه مدت بعد اینهمه اتفاقات منم خیلی داغون شدم.. میدونی ظا ...

عزیزم چقدر بهت سخت گذشته تا به این مرحله رسیدی و ما فقط در حد یک پارگراف شمارو دیدیم

امیدوارم خدا بهترینارو نصیبتون کنه و سرشار از ارامش باشید..