2752
2734
عنوان

بخاطر نیاز شوهرم دارم خودمو زیر پا گذاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهربونه البته حسش ضعیفه بعضی وقتا مثلا برام لاک میزنه و ...

وای من انقدر از پا بدم میاد ب پاهای خودم ب زور دست میزنم.ناخنامو گرفتنی خیلی حس بد قلقلک و کثیفی دارم. ب نظر من سعی کن زیاد به حسش پر و بال ندید .اگه بیشتر بشه اذیت میشی ممکنه با پای بقیه هم تحریگ بشه .چون یجورایی فک کن چند نفر لخت نشسته باشن جلو یه مردی.

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

اشتباه کردی عزیز تا دکتر اجازه نداده نکن اینکارو. عملت شکست بخوره یا مشکلی پیش بیاد حتی برا شوهرتم بدتر میشه. خیلی اوضاش خرابه گلنار ببخشیدا. والا به خدا. اولویت همیشه بده به سلامتی

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
سلام گلم  بهترم عزیزم ولی بلحاظ روحی داغونم

می‌دونی شایدحساسی الکی فکرتودگیرنکن قربونت برم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂