2752
2734
مرسی عزیزم😍

خواهش میکنم عزیزم

سخت نگیر عزیزم توی نت سرچ کن برات میاره چیکار کنی، میتونی از کتاب ها هم کمک بگیری

خواهر من از روی کتاب دکتر برای بچه ش غذا درست میکنه، همین غذاهایی که گفتم رو از اول ۶ماهگی براش شروع کرده، قبلش حریره بادوم میداد

نه من بااب درست میکنم چون حساسیت به پروتئین گاوی داره کلا محصولات گاوی بهش نمیدم نمیدونم والا فک نک ...

آخه خواهرم فرنی با هویچ که نمیشه جور نیست 

مگر هویچ رو بپز پوره کن بده بهش

گلابی هم گیر بیاد پوره ش خوبه 

سخت نگیر بابا 

من از چهار ماهگی به هر دو بچه م غذای سفره دادم خداروشکر هر دو هم الان سالم و خوش غذا هستن و همه چیز می‌خورن. وقتی سفره می‌خوام بندازم دو تایی زودتر از ما می‌شینن آماده . دخترم شش سالشه و پسرم یکساله

همیشه هم سر غذا دعوا دارن

مرحله به مرحله مال غذایی هست که حساسیت ایجاد میکنن

دیگه گشنیز و آب مرغ و ...که اونجوری نیست 

من یادمه به دخترم نون سنگک رو با اب له میکردم میدادم چقدر دوست داشت اما کم هاااااا من همه چی دادم بهشون اما کم 

پوره موز هم بد نیست اونم دوست دارن بچه ها 

خرمای له شده هم خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم فک کنم سیب بهتره میترسم به تخم مرغ حساسیت داشته باشه کره هم نمیتونم بهش بدم میشه فرنی در ...

سلام خانم گل 

شیربزنج براش درس کن البته روزای شیر رو با اب قاطی کن ب بعد اگع مشکلی نداش فقط با شیر درس کن میتونی توش موز یا سیب درختی رنده شده بریزی با شیره انگور بده بچت بخوره من برا پسرم درس میکردم

یا سوپ برنج و هویج و جعفری و کلم بردکلی فقط همینا با عصاره گوشت 

فرنی با نشاسته و زعفرون و یه تیکه کوچولو نبات

دمی گوجه با سیب زمینی

سیب زمینی ابپز با شوید و نمک و هویج ابپز شده 

ماست و نعنا 

ماست و اسفناج

تخمرغ ابپز با گوجه رنده کن بهش بده 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2731

عزیزم بایدتا یک ماه فقط فرنی وحریره بادوم بدی معده اس عادت کنه به غذا بعدش سوپای سبک .بعداز اون میتونی توغذاهاش وفرنی ایناکره گیاهی بدی 

پسرمنم حساسیت شدید داره خیلی رعایت کن 

سوپم میتونی برنج یه کم هویج ویه کوچولو مرغ بپزی خوب میکس کنی بدی البته یه کم نمک خیلی کم 

بعدشم اگر بچه ت توانایی نشستن داره یه پارچه بنداز زیرش ظرف غذاشو بذار وسط پاش هدایتش کن خودش بخوره خیلی بهش حس خوبی میده . خیلی کثیف می‌کنه اما مغزش رشد می‌کنه . اگرم نمیتونه بشینه الان هروقت تونست اینکارو باهاش بکن خیلی مستقل بار میاد . پسر من از نه ماهگی دیگه کامل خودش تنهایی غذاشو میخوره اصلا ما با قاشق دنبالش راه نمیریم 

عزیزم بچه حساسیت داره به محصولات گاوی تومیگی شیر ماست بده ؟ خدایی نکرده روده اش خون ریزی میکنه 

بعدم زعفرون تا دوسالگی ممنوع باعث پیش فعالی میشه 

همه چیز حتما قبل اینکه بدی به بچه سرچ کن همینطوری ندی 

یعنی دیگه سیب رو نمیپزین

نه دیگه عزیزم 

سیب درختی رو که نمیپزم پوستشو بگیری با رنده کوچیک رنده کنی آنقدر له و شل هست که جای نگرانی نداره 

سیب زمینی رو میپختم با یکم کره اما الان که یکسالش هست یکمم شیر قاطیش میکنم خوشمزه میشه