2752
2734
عنوان

خواستگاری بعد ۷ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه. اگه بخث آشناییه پس مادر تو هم باید باایشون آشنا بشه میتونید چهارتایی جایی قرار بذارید برید

مادر من سه بار قرار گذاشتیم دیدن همو حتی خاله و عمم با پسره اشنا شدن من فقط موندم که مادر اونو حضوری ببینم تا قبلش با مادرش فقط تلفنی حرف زدم و پیام دادم

نه خونشون نرو بگو ایشالا بعد خواستگاری بگو اینجوری روم نمیشه خجالت میکشم خلاصه خودتو سبک نکن اگه دی ...

آره راست میگی میترسم برم دو روز بعد پرو شن😂

اصلا تا عقدت نکردن نرو بعد عقد باید دعوت کنن پاگشا کنن بعد..

دیگه تا این حدم نمیتونم نرم این مدل مال کسیه که سنتی ازدواج میکنه منی که ۷سال باهاش دوست بودم بخوام تا بعد عقد صبر کنم که برم خونشون بدتر از اونور بوم میوفتم فکر میکنن دارم ادا خوبارو درمیارم😂

2706