2733
2734
به شدت بی سیاستانه جواب دادی 

خب چی میگفتم پیام فرستاد که به خودت برس بهترین لباس و بپوش منم حرفی که تو دلم بودو زدم با بوی عرق میاد سمتم که بعدش بره دوش بگیره با هام بهش گفتم ولی انگار نه انگار 

خب چی میگفتم پیام فرستاد که به خودت برس بهترین لباس و بپوش منم حرفی که تو دلم بودو زدم با بوی عرق می ...

میگقتی دقیقا عزیزم هم برای زن صدق میکنه هم برای مرد 

هردو باید تو خونه تمیزو پاکیزه باشن 

یا در ادامه میگقتی منم روزایی که تو تو خونه به خودت میرسی کیف میکنم عاشق بوی تنتم وقتی از حمام میای 

ببین چه قدر فرق داره جمله با حمله اینطوری حداقل خر میشد یکمم تشویق میشد بیشتر بره حمام تا مثلا تو کیف کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای قشنگ گند داری میزنی تو جذابیتت  سکوت میکردی هیچی نمیگقتی اینطوری بیشتر حرص میخورد  چ ...

چون خیلی عصبیم از دستش هزار تا عروسی و مراسم دعوت شدیم نرفت و بهونه آورد خواهر زادم دنیا اومد خواهرم هفتش دویست نفر دعوت کرد نرفت منم نزاشت برم بچه پسر خالم دختر خالم دو سالشون شدم هر کدوم دو بار دعوت شدم نرفتیم منو داره از همه اجتماعای خانوادگیم حذف میکنه

میگقتی دقیقا عزیزم هم برای زن صدق میکنه هم برای مرد  هردو باید تو خونه تمیزو پاکیزه باشن  ...

دست رو دلم نزار که خونه من نمیدونم چرا باید موی سشوارشو عطر و ادکنش باید برای بیرون باشه رابطه خروس وارش برای من بخدا خستم کرده قید زندگی مشترکمو زدم که اینجوری باهاش حرف میزنم