2733
2734

من برج11پارسال اقدام کردم برا عمل چشمم (حذف عینک)رفتم دکتروهمه چی اوکی بود شوهرم هی بهونه اورد ک بزار بعد عیدو...رفت سیستم خرید واسه ماشین وکلی خرج ماشین کرد خیلی وقت بود میگفتم مبل بخریم اونم خرید قبل عید25هزینه عمل بود نزاشت برم الان شده40تومن دوهفته دیگ نوبت دارم میگ نرو چون قرار داد خونمون داره تموم میشه و پول پیش باید جمع کنیم

بنظرتون قبول کنم چون بالاخره خونه مهمه یا بهش فشاربیارم ک الا وبلا عمل 

چون به داداششم 13 تومن قرض داد بااینک من مخالف بودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل اینجاست که مبل خریدید کاش بجاش عملتو میکردی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731

خونه مهمه دیگع تعارف بردار نیست این مورد

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

راه بیا.چون خونه مهمتره

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
بستگی به شرایط مالیتون داره .اگه میدونی سریع چهل تومن برمیگرده ،که برو .اگه میدونی تو فشار میفتین وا ...

قطعا تو فشار میوفته ولی حرصم میگیره مگ سیستم مهم بود یاداداشش مهم ترازمن بود

مبلو خرید یا نخرید؟ اونجاشو متوجه نشدم! ولی من خودم زورن اومد سیستم ماشین مهم تر از عمل چشم بود؟؟ بیخود! برو عمل کن.. تا سه نشه بازی نشه دفعه بعدم یچی دیگ بهونه میکنه.‌. من خودم اهل مدارادکردنم ها ولی واقعا بمرور دارم میبینم زنی که خرج نداره ارج نداره.‌ نمیگم دعوا کن ولی با زبون خوش سعی کن حرفتو به کرسی بنشونی