2733
2734
عنوان

رفلاکس و حساسیت به پروتئین نوزادم درمان شد با...

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از کجا شیر بز میگیری؟دختر منم حساسیت و رفلاکس داره اصلا وزن نمیگیره هم شیر خودمو بهش می و با شیر خشک ...

عزیزم امروز بچمو بردم پیش پزشکش بهش آپتامیل پپتی داد شیرش تلخه چیکار کنم بخوره حساسیت داره تا شیر خودمو میدم نیفته به اسهال

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
منم از دوماهگیش فقط شیرخشک دادم ولی شانس ما نگفت خواهر من شیر خودمو به کل قطع کردم سر دوماه  ...

عزیزم پزشک به من گفت اگه بخوای باید رژیم خیلی سرسختی بگیری،الان شیر خشک آپتامیل پپتی نوشته من دوست ندارم شیرم خشک بشه،رژیمش چیه باید چیا نخورم

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
عزیزم امروز بچمو بردم پیش پزشکش بهش آپتامیل پپتی داد شیرش تلخه چیکار کنم بخوره حساسیت داره تا شیر خو ...

اوایل یه تیکه کوچولو من قند مینداختم توش تا کمی شیرین میشد میدادم چون شیر بدمزه ای هست وبعد یک هفته خود شیر خالی دادم الان خیلی شیرش رو دوست داره که دیگه سینه خودمو نمیگیره ...تا نه ماه هر دو رو میدادم الان فقط شیشه میگیره

عزیزم پزشک به من گفت اگه بخوای باید رژیم خیلی سرسختی بگیری،الان شیر خشک آپتامیل پپتی نوشته من دوست ن ...

چیا نخوری که خیلیه

فقط یه سری چیزارو میتونی بخوری

ببین یه تاپیک هست یه دوهزار تا صفحه میشه

تو اون همه مادرایی که رژیم دارن گفتن چی میخورن یه سر بزن اونجا 

اسم تاپیکش اینه

مادرایی که بچه‌هاشون حساسیت به پروتئین داشتن بیان تو 

یه چندتا کلمه اولشو سرچ کن میاد بالا

ماله ده پونزده ساله پیشه ولی خیلی خوب توضیح دادن مادرا

عزیزم امروز بچمو بردم پیش پزشکش بهش آپتامیل پپتی داد شیرش تلخه چیکار کنم بخوره حساسیت داره تا شیر خو ...

ببین این شیر تلخ نیست فقط شیرین نیست و بوی مکمل میده

من دوروز اول با شیرخشک قبلیش مخلوط میکردم کم کم اینو بیشتر کردم اصلا نفهمید راحت قبولش کرد

من پپتی .پپتی جونیور .اچ.ا.  بیومیل ال اف دادم 

ولی هیچکدوم بهش نساخت دفع بلغم داشت

شیر بز بهش ساخت فقط

میگن شیر شترم خوبه شنیدم انگلیس همه ی شیر شترای اماراتو میخره برا اینجور بچه‌ها 

استارتر دگ ب بچت عسل نده ب بجه زیر دویال اصلا عسل نمیدن

میدونم عزیزم ولی چاره ای نیست حساسیت شدید داره مجبورم بین بدو بدتر بدو انتخاب کنم

بهش سیب زرد دادیم اسهال شده دیگه همون شیر بزم قطع کردیم تا اسهال بند بیاد

دوروزه فقط آبو عسل و لعاب برنج داره میخوره

تازه وزن گرفته بود همش ریخت😔

دوهفته دیگه میبرمش حجامت آلرژی انشاالله جواب بده

میدونم عزیزم ولی چاره ای نیست حساسیت شدید داره مجبورم بین بدو بدتر بدو انتخاب کنم  بهش سیب زرد ...

بنظرم دکتر ببر اگ شیر خودتو میدی خنکی بخور کاسنی شاتره عناب بخور ولی لطفا یرخود عسل نده بشدت الرژی زاس بچه زیر دوسال

بنظرم دکتر ببر اگ شیر خودتو میدی خنکی بخور کاسنی شاتره عناب بخور ولی لطفا یرخود عسل نده بشدت الرژی ز ...

نه شیر خودم نساخت بهش

پسرمم کوچیم بود حساسیت به پروتئین داشت

به عسل و خرما هم علائم داشت درجا بالا می اورد

ولی دخترم عسل میدم راحت میخابع اشتهاش باز میشه رفلاکسش به کللللل قطع میشه یه روز ندادم بش تا فردا تو بغلم می پیچید به خودش😔

یبارم نبات دادم بهش از دلدرد یکساعت گریه کرد

بنظرم دکتر ببر اگ شیر خودتو میدی خنکی بخور کاسنی شاتره عناب بخور ولی لطفا یرخود عسل نده بشدت الرژی ز ...

عناب و کاسنی برای حساسیت منظورته یا چیز دیگه؟؟

من الان دردم اینه این عسله یه لیوان ازش دارم اگه تموم شد به عسل دیگه بخرم واکنش داد چکار کنم

آخه امتحان کردم با عسل خییلی خوب وزن میگیره

بنظرم چون ارامش داره

2706