2752
2734
عنوان

با بچه 3 ساله کسی عمل دماغ بخواد انجام بده اذیت میشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 39 پست
منم پسرم ۳ساله بود عمل کردم تازه پسرم پیش فعالم هست کمکی هم زیاد نداشتم امامشکلی نداشتم حتماعمل کن

منم هیچ کمکی ندارم تازه اگه عمل کنم به کسی. هم نمیگم چون واقعا به دلایلی از دماغم در میارن 😂

ولی خب هنوز هزینه اشو ندارم 

تا چند روز اول سخت بود براتون؟! صحبت می‌کردید بعد عمل؟ میتونم مثلا بعد عمل به شوهرم تلفن کنم بیاد دنبالمو اینا؟چند ساعت بعد عمل مرخص شدید عزیزم؟ 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اذیت نمیکنه  میشه غذاها و از روزای قبل درست کنم فریز کنم گرم کنم مثلا؟!  البته هنوز پول ...

من همینکار رو کردم برای خودم هم فرنی وسوپ وشیربرنج درست کرده بودم،اتفاقا دخترم هم سه ساله بود،فقط روز اول من رو دیده بود ترسیده بود ازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره میشه ولی حداقل شوهرت یکی دو روز مرخصی بگیره سرتو نباید پایین بندازی یا بچتو نباید بلند کنی

ممنون جواب دادی عزیزم

چند ساعت بعد عمل مرخص شدید؟! ببخشید زیاد سوال میپرسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همینکار رو کردم برای خودم هم فرنی وسوپ وشیربرنج درست کرده بودم،اتفاقا دخترم هم سه ساله بود،فقط رو ...

کسی کمک داشتید؟! 

من حتی نمیدونم بچمو پیش کی بزارم 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
منم هیچ کمکی ندارم تازه اگه عمل کنم به کسی. هم نمیگم چون واقعا به دلایلی از دماغم در میارن 😂 ولی خ ...

ده روز اول بخصوص پنج روز اول ک مرتب پشت سرهم قیافه ادم روز ب روز بیشتر‌ورم میکنه چشات بازنمیشع کبودی داری و حرف میگن نباید بزنی اما من خیلی حرف میزدم وهیچیم نشد 🥲🤣تنها کمی ورمم بیشتر شد راست میگی بنظرمنم نگو چون من گفتم همه میگقتن دماغت خیلی خوب‌بوده چرادست زدی

من همینکار رو کردم برای خودم هم فرنی وسوپ وشیربرنج درست کرده بودم،اتفاقا دخترم هم سه ساله بود،فقط رو ...

میتونم از بیمارستان پرستار بگیرم کمکم کنه؟! واقعا هیچ همراهی ندارم 😂🤭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم هیچ کمکی ندارم تازه اگه عمل کنم به کسی. هم نمیگم چون واقعا به دلایلی از دماغم در میارن 😂 ولی خ ...

صبح عمل کردم عصر مرخص شدم تازه من بوشهرط هم هستم همون موقع از شیراز برگشتم

ده روز اول بخصوص پنج روز اول ک مرتب پشت سرهم قیافه ادم روز ب روز بیشتر‌ورم میکنه چشات بازنمیشع کبودی ...

نه برای این نیست بگن خوب بوده چون خیلی خیلی بده🤭

ولی خب میان خونم، خونم میشه کاروانسرا 

حس میکنن کمک میکنن ولی بدتر باعث زجر منن 

بیشتر اذیتم میکنن 

هنوز اذیتشون اون موقع زایمان بیمارستان بودم یادم نرفته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی کمک داشتید؟!  من حتی نمیدونم بچمو پیش کی بزارم 😐

روز عمل پیش دوستم گذاشتم،بعد هم مامانم اومد پیشم ،کاری نداشتم فقط پیشم بود،ولی کسی نباید پیشم میخوابید به خاطر ضربه و..دخترم پیش پدرش میخوابید وگاهی بهونه میگرفت میومد پیشم برای خواب،ولی حالیش میشد فاصله رو حفظ کنه و...

نه برای این نیست بگن خوب بوده چون خیلی خیلی بده🤭 ولی خب میان خونم، خونم میشه کاروانسرا  حس م ...

اینم هست گلم منم مرتب مهمان میومد مجبوربودم بلندشم‌وحرف بزنم خسته میشدم 

صبح عمل کردم عصر مرخص شدم تازه من بوشهرط هم هستم همون موقع از شیراز برگشتم

پس خداروشکر سریع مرخص میکنن 

کاش واقعا انقدر زود مرخص کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز عمل پیش دوستم گذاشتم،بعد هم مامانم اومد پیشم ،کاری نداشتم فقط پیشم بود،ولی کسی نباید پیشم میخواب ...

اگه همراه نداشته باشیم مشکلی داره؟! حتما باید یکی باشه؟! 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینم هست گلم منم مرتب مهمان میومد مجبوربودم بلندشم‌وحرف بزنم خسته میشدم 

واقعا خیلی سخته 

مثلا تو این اوضاع بی پولی بعد همش برای بقیه غذا بده و اینا واقعا سخته

دیگه بقیه اذیتشون به کنار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706