2733
2734
واای چقدد کرایه های ک میگین زیاده  اخه کارمندی که ۱۵ حقوق میگیره ۹ الی ۱۹ تومنش بده اجاره خونه ...

الی ۱۰

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
ماهم میخوایم اجاره بدیم املاکیا زیاد گذاشتن ولی مادرم میگه ما کمتر بگیم .نمدونم دیگ میگم بهش نده اجا ...

آره بابا، مستاجر هم دلش که برای خونه نمیسوزه. طبقه بالای ما ی واحد رو ی سپر مجرد اجاره کرده، کرده کارگاه خودش، همش صدای وسایل برقی میاد، ی بار خیلی صدا میداد رفتم بهش تذکر بدم دیدم ی مشت آره برقی و اینا ریخته وسط حتی خونه فرش نبود، رسما گند زده به خونه 

از طرفی صاحبخونه هم حق داره چون همه چی خیلی گرونه، این بنده خدا هم خونه خرید میخواد ازش درآمد داشته باشه 

نمیشه به هیچ کدوم خرده گرفت، وضع جامعه داغونه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره بابا، مستاجر هم دلش که برای خونه نمیسوزه. طبقه بالای ما ی واحد رو ی سپر مجرد اجاره کرده، کرده کا ...

اره تو‌حیاط نهال اینا گذاشته بودیم دراورده بود 

بزور. دادگاه پاسگاه بیرونش کردن .البته رید به خونه بعد پاشد کلیم خرج گذاشت رو دستمون 

ما خودمونم مستاجر بودیم هرجا خونه هم خراب میشد درست میکردیم همیشه سالم تحویل میدادیم 

ولی اینکارا رو نمیکردیم .

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2731
بآلایید یا پایینید ؟؟؟  ببخشیدا سوال میکنم یه ۹۵ متری داریم میخوام بده اجاره

خواهش میکنم. منطقه ۹ 

دکتر هوشیار

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀