2733
2734

یکی از همسایه هامون دخترش ۶ سالشه کلاس اوله تک فرزنده نمیدونید چه سر زبونی داره/: کلا ز اونایی که ننه باباش خیلی لوسش کردن بعد از اونایی که با منه بزرگ صمیمی شده خیلی فسقلی کوچولوهه ولی خودشو خیلی بزرگ میدونه بعد انقد حاضر جوابه ها به منه بزرگ بی احترامی میکنه منو میزنه هی میگم این چه طرز رفتار با بزرگترته بعد میگه تو تا وقتی دختری، کوچیکی 

بعد تو مسئله های شخصیم و خانوادگیم دخالت میکنه میگم به تو چه؟ بعد میگه دوس دارم دخالت کنم بعد به ننش میگم یه کم دخترتو ادب کن! بعد پز میده میگه نه دخترم خیلی دختر خوبیه خیلیم درسخونه نمره هاش همش بیسته بهش ننش میگم خوب چه فایده درسش خوب باشه ولی لوس و بی ادب باشه ؟

بعد میگه به نظرم درس مهم تره/:

دیگه کلا برعکس شده زمان ما قدیم جرئت نمی‌کردیم به کسی ابرو کج کنیم و خانواده ما رو اصن لوس و بی ادب بار نمی آوردن و خوب مارو تربیتمون کردن 

ولی الان بچه های نودی همه انقد لوس و بی ادبن بعد ماماناشون پزم میدن میگن خیلی درسخونه و خوبه 

درسخونیشونو میبینن ولی بی ادبیشونو نمیبینن/:

بعضیاشون خیلی گستاخن باید تا جا دارن بزنیشون برادر شوهر من ۱۰ سالشه از الان با شوهرم بحث ارثو میراث میکنه در حالی که همونیم که دارن از صدقه سر شوهرمه چند روز پیشم ب شوهرم گفت حمال شوهرمم عصبی شد دوتا چک زد بهش 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شما با بچه دهه نودی دوست نشو بعد ننه لفظ صد سال پیش هست و یک جور توهینه پس خودتون هم احترام حفظ نمیک ...

نه اینجا دارم میگم ننه پیش خودشون نمیگم میگم مادر 

بعد من که اصن بجوشی نیستم اون دختره انقد بجوشه که با پیرزنه دوس میشه😂😐

بعضیاشون خیلی گستاخن باید تا جا دارن بزنیشون برادر شوهر من ۱۰ سالشه از الان با شوهرم بحث ارثو میراث ...

نمیدونم چرا شرم و حیا از این بچه های دهه نودی رفته کلا