2752
2734
عنوان

رمان خونا بیاین به هم رمان معرفی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 106 پست
شب سراب؟ من خوندم ولی خوشم نیومد واقعا بنظرم گند زدن به رمان اصلی☹️

آره درستش شب سراب بودمن ۱۴ سال پیش خوندمشون اتفاقابرام جالب بودبیشترزندگیشون بخاطرسوءتفاهم بهم خورد وخیلی چیزای کوچیک رودختره بزرگ میکرد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شب سراب فوق العاده افتضاح هست و یکسره در حال توجیه کردنه  خیلی فن بیانش ضعیفه اصلا به پای بامد ...

منم اول بامدادخماروخوندم خیلی قشنگ بودبراپسرش که افتادتوحوض ومرد اینقدگریه کردم....فن بیانش که زیادیادم نیست ولی بنظرم توجیه نبودهرکدوم ازدیدخودشون زندگی ومشکلاتشونوتوصیف کردن

2731
من سالهاس رمان میخونم.قبلا از این چرت پرتا بود الان کتابشونو میخرم میخونم اخرین رمانی که تو گوشی خون ...

وای این خیلی ترسناکه 💔💔  من تا نصفش خوندم دیگه نتونستم ادامه بدم بس اشک ریختم 

منم اول بامدادخماروخوندم خیلی قشنگ بودبراپسرش که افتادتوحوض ومرد اینقدگریه کردم....فن بیانش که زیادی ...

من هر کدوم رو چند بار خوندم ولی قدرت نویسنده تو بامداد خمار خیلی خوبه قشنگ میبره تو حس مثل جایی که شما گریه کردی

ولی شب سراب اینطوری نیست خیلی بهت حس نمیده 

منکه هر کاری کردم نتونستم یه صحنه رو تصور کنم

من هر کدوم رو چند بار خوندم ولی قدرت نویسنده تو بامداد خمار خیلی خوبه قشنگ میبره تو حس مثل جایی که ش ...

دلیلشم اینه نویسنده هاشون یکی نیست

حتی نویسنده بامداد خمار به جرم سرقت ادبی از نویسنده شب سراب شکایت کرده

شب سراب میخواست رفتارای پسره رو توجیه کنه ولی در واقع گند زده شد به داستان

دلیلشم اینه نویسنده هاشون یکی نیست حتی نویسنده بامداد خمار به جرم سرقت ادبی از نویسنده شب سراب شکای ...

واقعا؟چه جالب من هیچوقت به اسم نویسنده هاتوجه نمیکنم ولی فکرمیکردم هردوبرا یه نویسنده باشه

2706