2733
2734
عنوان

خانوما موقع گرفتاری سخت با چه ذکر و دعایی مشکلتون حل میشه ؟❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 57 پست

منم شرایطم  همینه . عقدیم و قهر و بلاتکلیف  

خودش مایل نیس زندگی شروع کنه

از خدا میخوام درد دلم دامنشک بگیره هر چقدر این دردام و اشکایی ک ریختم به همون قدرت 

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم شرایطم  همینه . عقدیم و قهر و بلاتکلیف   خودش مایل نیس زندگی شروع کنه از خدا میخوام ...

بخدا مردا بلا گرفتن 

انگار خیلی پولدارن که ناسازگاری هم می‌کنن

پرورده کوردم❤
2731

❤️ جهت مهر و محبت ❤️ ❤️‍🔥 وَمِنَ النَّاسِ مَنْ يَتَّخِذُ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَنْدَادًا يُحِبُّونَهُمْ كَحُبِّ اللَّهِ ۖ وَالَّذِينَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّهِ ۗ وَلَوْ يَرَى الَّذِينَ ظَلَمُوا إِذْ يَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا وَأَنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعَذَابِ بقره ایه ۱۶۵ ❤️‍🔥 قُلْ إِنْ كُنْتُمْ تُحِبُّونَ اللَّهَ فَاتَّبِعُونِي يُحْبِبْكُمُ اللَّهُ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ آل عمران ۳۱ ❤️‍🔥 لَنْ تَنَالُوا الْبِرَّ حَتَّىٰ تُنْفِقُوا مِمَّا تُحِبُّونَ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَيْءٍ فَإِنَّ اللَّهَ بِهِ عَلِيمٌ آل عمران ایه ۹۲ ❤️‍🔥 وَلَقَدْ صَدَقَكُمُ اللَّهُ وَعْدَهُ إِذْ تَحُسُّونَهُمْ بِإِذْنِهِ ۖ حَتَّىٰ إِذَا فَشِلْتُمْ وَتَنَازَعْتُمْ فِي الْأَمْرِ وَعَصَيْتُمْ مِنْ بَعْدِ مَا أَرَاكُمْ مَا تُحِبُّونَ ۚ مِنْكُمْ مَنْ يُرِيدُ الدُّنْيَا وَمِنْكُمْ مَنْ يُرِيدُ الْآخِرَةَ ۚ ثُمَّ صَرَفَكُمْ عَنْهُمْ لِيَبْتَلِيَكُمْ ۖ وَلَقَدْ عَفَا عَنْكُمْ ۗ وَاللَّهُ ذُو فَضْلٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ آل عمران ۱۵۲ ❤️‍🔥 فَتَوَلَّىٰ عَنْهُمْ وَقَالَ يَا قَوْمِ لَقَدْ أَبْلَغْتُكُمْ رِسَالَةَ رَبِّي وَنَصَحْتُ لَكُمْ وَلَٰكِنْ لَا تُحِبُّونَ النَّاصِحِينَ اعراف ۱۷۹ ❤️‍🔥 وَلَا يَأْتَلِ أُولُو الْفَضْلِ مِنْكُمْ وَالسَّعَةِ أَنْ يُؤْتُوا أُولِي الْقُرْبَىٰ وَالْمَسَاكِينَ وَالْمُهَاجِرِينَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ ۖ وَلْيَعْفُوا وَلْيَصْفَحُوا ۗ أَلَا تُحِبُّونَ أَنْ يَغْفِرَ اللَّهُ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ نور۲۲ ❤️‍🔥 وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلًا مِنْ قَبْلِكَ وَجَعَلْنَا لَهُمْ أَزْوَاجًا وَذُرِّيَّةً ۚ وَمَا كَانَ لِرَسُولٍ أَنْ يَأْتِيَ بِآيَةٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ ۗ لِكُلِّ أَجَلٍ كِتَابٌ رعد ۳۸ ❤️‍🔥 وَاللَّهُ جَعَلَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا وَجَعَلَ لَكُمْ مِنْ أَزْوَاجِكُمْ بَنِينَ وَحَفَدَةً وَرَزَقَكُمْ مِنَ الطَّيِّبَاتِ ۚ أَفَبِالْبَاطِلِ يُؤْمِنُونَ وَبِنِعْمَتِ اللَّهِ هُمْ يَكْفُرُونَ نحل ۷۲ ❤️‍🔥 وَمِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَلَ بَيْنَكُمْ مَوَدَّةً وَرَحْمَةً ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ روم ۲۱ ❤️‍🔥 وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا فرقان۷۴ 👈 خواندن آیات تحبیب❤️‍🔥 برای محبت بین زن و شوهر 💗 یا اعضای خانواده و دوستان خیلی موثر هست . 👈 توجه ۱ : آیات تحبیب را بمدت ۳۱ روز و هر روز ۱۴ بار بخوانید. 👈 توجه ۲ : مجموع این ۱۰ ایه ، ایات تحبیب نام دارد که این ۱۰ ایه پشت سر هم خوانده میشود و هر دفعه خواندن این ۱۰ ایه باهم ، یک بار حساب میشود . 557 #مهر_و_محبت_ایات_تحبیب •┈┈••✾🔆🔆🔆🔆✾••

متاسفانه نماز نمیخونم ولی با خدا عهد بستم که مشکلم حل شه نماز شروع کنم سفت و سخت  ی بار نماز ش ...

مگه گرو کشیه که اول مشکلتو حل کنه بعد نماز بخونی. تو یه قدم برا خدا بیا جلو و نماز اول وقتتو از همین فردا شروع کن ببین خدا برات چطور ده قدم برمیداره.توی قرآن اومده هر کی خدا رو یا کنه خداوند هم یادش میکنه و بهترین یاد کردن خدا نمازه.خدا یادت کنه همه مشکلاتت جوری حل میشه که باورت نشه اصلا مشکلی هم بوده.خیلی روایت داریم که نماز اول وقت گره گشا و مشکل حل کنه‌.

بر چهره دلربای مهدی صلوات
مگه گرو کشیه که اول مشکلتو حل کنه بعد نماز بخونی. تو یه قدم برا خدا بیا جلو و نماز اول وقتتو از همین ...

من نماز صبحم قضا میشه   یعنی گره گشایی نمیشه اینجوری

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
مگه گرو کشیه که اول مشکلتو حل کنه بعد نماز بخونی. تو یه قدم برا خدا بیا جلو و نماز اول وقتتو از همین ...

نه نه اصلا اینجور نیس 

چون من نماز نمیخونم 

الان خانوادم ناراضی هستن من برگردم سر خونم میگن فقط طلاق

بعد اگر نماز بخونم میگن آره نماز میخونه طلاق نگیره

ی شرایط پیچیده ایه🥲

پرورده کوردم❤
نه نه اصلا اینجور نیس  چون من نماز نمیخونم  الان خانوادم ناراضی هستن من برگردم سر خونم م ...

کاش پدر مادر منم همراهم بودند . منو بلاتکلیف  گذاشته میخوام شکایت کنم تکلیفم روشن کنه . کسی باهام نیس 

هر چند مدت طولانی گذشته

دوس دارم درست شه زندگیم

این تاپیک بخون 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=12282125&slug=%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%B1-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%DA%A9%D9%86%D9%85&postId=321390853

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706