2737
2734

یسنا 4 ساله ک همراه مادر خود در زمین های کشاورزی بود خوابش برد  مادر زیر سایه درخت اونو گذاشت و مشغول برداشت نخود بود ک بعد ساعتی ک رفت بهش سر بزنه متوجه میشه ک یسنا نیست . و صحرا هم آبی چاله ای نبود یه صحرا بزرگ محصول نخود بود سه روز خبری ازش نیست هیچ ردی ازش نیست. خدایا کمک کن پیدا بشه 

ایشالا پیدا بشه اما مادرش خیلی بی ملاحظه بوده

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودم دختر دارم ...

یه لحظه از جلوی چشمام عکس یسنا نمیره کنار...

خدایا خودت این دختر را حفظ کن...بذار تو بغل تو باشه خدایا😢😢😢

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2740
ایشالا پیدا بشه اما مادرش خیلی بی ملاحظه بوده

گناه داره این طفلک باباش مریض ذهنیه بعد این بچه و داداشش و کلی کار زمین اینم خوابونده بچه رو اومده دیده نیست گناه داره نباید دنبال مقصر باشن این وقتا

2706