2733
2734
دکترت اوکیه ؟ مدرکش اوکیه؟ مارک فبلر چی بعد ببین فیلر واکنش پوستیه پوستت پس میزنه تو ترمیم رفتی نگر ...

خودش که میگه متخصص زیبایی هستم ولی دکتر عمومیه طرف

نمیدونن دعا کن چیزی نباشه دارم روانی میشم پول درمان ندارم من واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودش که میگه متخصص زیبایی هستم ولی دکتر عمومیه طرف نمیدونن دعا کن چیزی نباشه دارم روانی میشم پول در ...

من دقیق نمیدونم دوستم میگفت بافت سفت میشه و پوست سازش نمیکنه اگه خیلی نگرانی برو دکتر پوست نشون بده ولی در کل فیلر خیلی خطرناکه حواست به خودت باشه

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
بنظرت اسمشو نبر نیست؟!

نه اصلا.

بهش فکرم نکن.

من قبل عید رفتم فیلر لب و چشم زدم

لبم ک تادو هفته کبابب بود.زیر چشام تا کجا قرمز بود.

دکترم گفت پوستت خشک بوده .

اب زیاد بخور عزیزم

من دقیق نمیدونم دوستم میگفت بافت سفت میشه و پوست سازش نمیکنه اگه خیلی نگرانی برو دکتر پوست نشون بده ...

آره خطرناکه

موقع نکروز سفت میشه یا فیلر؟!!!

نه اصلا. بهش فکرم نکن. من قبل عید رفتم فیلر لب و چشم زدم لبم ک تادو هفته کبابب بود.زیر چشام تا کج ...

آخه من جای حساسی رو زدم بخاطر همین الان میترسم