2752
2734
لعنت ب زندگی لعنت ب هر چی آشغاله لعنت ب اینایی ک اینقدر کثافتن ب جا درس خواندن چ گوهی دارن میخورن&nb ...

وای وای من حالم از تو بدتره فکرشم حالمو بهم میزنه...لونی که تامبویه درسش خیلی خوبه معدلش شد ۱۹.۷۱ ولی این یکیشون سه تا درسو افتاد نصف سالم نبود ...

دوستت دارم و فکر رسیدن به تو نیست ، ماهی تنگ بعید است که به دریا برسد .
وای وای من حالم از تو بدتره فکرشم حالمو بهم میزنه...لونی که تامبویه درسش خیلی خوبه معدلش شد ۱۹.۷۱ ول ...

بابا با اینا دوس نشو بیچارت میکنن هموجوری معدل اون بدبختو با مشغول کردن ذهنص اینجوری کرد حالا نوبت ذهن شماس.....شما دیگ معدلتون ۶۰ درصد کنکوره .....تا جای ممکن از حاشیه دوری کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا با اینا دوس نشو بیچارت میکنن هموجوری معدل اون بدبختو با مشغول کردن ذهنص اینجوری کرد حالا نوبت ذ ...

اره واقعا دیگه خودمم یجوری شدم بعد فهمیدن این موضوع...

بابا با اینا دوس نشو بیچارت میکنن هموجوری معدل اون بدبختو با مشغول کردن ذهنص اینجوری کرد حالا نوبت ذ ...

من اصلا اهل این چیزا نیستم یبارم حتی به فکر رابطه معمولیم حتی نبودم متنفرم از این ویزا نمیدونم اینا چطوری با چه رویی اینکارور میکنن

2731