2733
2734
عنوان

مصاحبه کاری دارم حقوق پیشنهادی چقدر بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 67 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه ۱۵ کمه  ولی کاش همون ۱۸ میرفتی   و نکنه کسی باشه کمتر از تو مبلغ بگه

هر روز ۸تا ۵ و پنج شنبه ها هم تا ساعت ۱ بود ساعتش زیاد حجم و مسیولیتش زیاد ۱۸خیلی کم بود براش

2731
نظام مهندسی برای ما خیلی مسیولیتش زیاده نمی ارزه اصلا 

نه زیاد نیست من بابام مهندس مکانیک جز نظام مهندسی هم هست خیلی راحت ۶۰ در میاره ماهی

مسئولیتشم زیاد نیست اونقدرا

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

ولی تو که گفتی جراحی زیبایی‌ تو کلینیک می‌کنی 

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
نه زیاد نیست من بابام مهندس مکانیک جز نظام مهندسی هم هست خیلی راحت ۶۰ در میاره ماهی مسئولیتشم زیاد ...

البته پدر من تاسیساته

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
توافقی شاید کمتر بدن 

توافقی جای چونه داره 

معمولا یه عدد در ذهن اونهاست و وقتی تخصص و کار ایشون رو میبینن  و راضی باشن میتونن روی درخواستی ایشون فکر کنن و عدد خودشون رو بالا ببرن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

برای رشته مدیریت کسب و کارم کار میشه پیدا کرد

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
استارتر این تجربه منه  اول خودت حقوقو نگوبزار اول اونا بگن شاید اونا بیشتر گفتن اگر بیشتر گفتن ...

اره اول میخوام بپرسم چقدر در نظر دارن برای اون پوزیشن کاری

2706