2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم میگن تو بچه بیاری بچه رو به خودت نمیدیم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 61 پست

بزار به دنیا بیاد از خداته یکی یه ساعت ببره نگهش داره استراحت کنی یا به کارات برسی مطمئن باش از رو دوست داشتنشون میگن و مثل خودت ازش نگهداری میکنن در مورد تربیتشون هم خودت باید اقتدار داشته باشی من تو ساختمون مادرشوهرم دوتا بچه بزرگ کردم که از ادب و تربیت زبانزدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی اونجا باشی وضعت همینه برین خونه خودتون بعد بچه دار شو

اخه معلوم نیس کلی خونه دار بشیم

بعدشم انقدر فشار رومه

انقدر تیکه میندازن سرزنشم میکنن دوتا خانواده هامون

وگرنه از بچه دار شدن خوشم نمیاد🤕🤕🤕کاملا مجبوری تصمیم‌گرفتم

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
2731
بزار به دنیا بیاد از خداته یکی یه ساعت ببره نگهش داره استراحت کنی یا به کارات برسی مطمئن باش از رو د ...

نبابا فکر میکنی 

من کمکی بخوام شوهرم هست چون اونم عاشق بچس و صبوره و کاربلده

نیزای به بقیه ندارم

درضمن من نگفتم نیتشون بده یا رو تنفر میگن

معلکمه ک از رو دوس داشتنه

ولی همین دوس داشتنا و وابستگیای زیادی از حد دخالت و تنش و خطر ایجاد میکنه تو روابط

بزار به دنیا بیاد از خداته یکی یه ساعت ببره نگهش داره استراحت کنی یا به کارات برسی مطمئن باش از رو د ...

ولی پدر شوهر من اونقدر بچه منو لوس کرده بود که نمیتونستم با بچه حرف بزنم کل 24 ساعت میگفت باید اینجا باشه آخرشم با قهر و ناراحتی رفتیم از اونجا

نبابا فکر میکنی  من کمکی بخوام شوهرم هست چون اونم عاشق بچس و صبوره و کاربلده نیزای به بقیه ند ...

عزیزم خودت صلاح خودتو بهتر میدونی من ۱۳ ساله با مادرشوهرم دارم زندگی میکنم فقط تجربمو بهت گفتم❤️

بنطرم رو نده بهشون 

میخوام اقدام کنم بدون دارو و تقویتی

چون تنبلی دارم

میدونم ک حالا حالاها نمیشه

دوس ندارم همینکه اقدام کردم بشه

چون اصلا علاقه و امادگی ندارم

خدا اینارو لعنت کنه نمیزارن برا شرایطم و زندگیم تصمیم بگیرم

بنظرتون با تنبلی اقدام کنم جقدر طول میکشه؟؟هرچه دیرتر بهتر جون نمیخوام

به نظرم چند سال صبر کن

هم شوهرت بیشتر میاد طرف تو و اخلاقش میاد تو دستت

هم تو پخته تر می شی و بهتر می تونی هر موقعیت مدیریت کنی 

هم اونها بیشتر مشغول زندگی های خودشون می شن 

هم پدرشوهر و مادرشوهرت پیرتر می شن و کم حوصله تر می شن و دیگه زیاد خوششون نمیاد یه بچه کوچیک تو دست و پاشون باشه و گریه و نغ بزنه! 

هم تو این مدت یکم پس انداز کردین و احتمال رفتنتون از اونجا بیشتر می شه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
عزیزم خودت صلاح خودتو بهتر میدونی من ۱۳ ساله با مادرشوهرم دارم زندگی میکنم فقط تجربمو بهت گفتم❤️

بخدا خانواده شوهر تو فرق میکنن با اینا

اینا خیلی پرو و وقیح و فوضول و پرتوقعن

تا الان از دخالتاشون انقدر کشیدم که نگو

به نظرم چند سال صبر کن  هم شوهرت بیشتر میاد طرف تو و اخلاقش میاد تو دستت هم تو پخته تر می شی ...

عالی گفتی

ولی میترسمبیشتر از این صبر کنم اوصاع بدتر شه

ینی متلکا و حرفا و عیب و ایرادایی که رومون گذاشتن

و گاردگیری خانواده هامون پدرمو دراوردن هرچی دلیل منطق میارم میگن گوه خوردی باید بیاری  مگه دست توعه😐🤨😐😐

ولی پدر شوهر من اونقدر بچه منو لوس کرده بود که نمیتونستم با بچه حرف بزنم کل 24 ساعت میگفت باید اینجا ...

چقدر سخت،واقعیتش من خیلی رو تربیتشون حساس بودم وقتی گریه میکرد از پایین میومدن ببرنش هرکاری میکردن نمیذاشتم ببرن بچم خودشو میکشت بره نمیذاشتم میگفتم اگه هر بار که گریه میکنه شما نازشو بکشید دیگه حرف منو گوش نمیده

2706