2733
2734
عنوان

خیلی حالم گرفتس یه تبریک بهم نگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من زیادی روش حساب باز ‌کردم سادگی از خودمه

این‌ غصه‌ها  راه‌دوری‌ نمیره‌دختر‌ همین‌ جوش‌و‌افکار‌ سمی‌ یروز‌ میزنه‌ یه‌عضو بدنو‌ خرلب‌میکنه‌ بفکر‌خودت  باش  این‌ادما‌ لیاقت‌اینو‌ ندارن‌واسشون‌ غصه بخوری‌ بفکر‌خودت  باش‌وقتی‌ یه‌تار‌مومون‌کم‌ بشه‌ خداییی‌نکرده‌‌. حتی‌ خاهر‌ادممم‌ سمتتت‌نمیاد‌ چ‌ برسه‌ پسر مردم‌که‌ داری‌واسش‌غصه میخوری از خدا‌بخواه‌ بهت‌ارامش‌بده‌ 

عزیزم رابطه ما یکم پیچیده اس مجازیه قراره ماه بعد ببینیم همو یا تقریبا اخر این ماه قرار شد اول بب ...

عزیزم منم یه نفر بود میگفت قصدم جدیه و اینا ..یه بار همد ببینیم از نزدیک اوکی شد با خانواده ها ..اونم رفتاراش مثل همین مودی بود ...نشون به این نشون همو دیدیم ..بعد دیدن هیچجچ صحبتی راجب خانواده ها نکرد ..اینم بگم قبلا منو تو یه محیط اموزشی بارها دیده بوداااا .اینجور نبود که بگم منو ندیده بوده از ظاهرم خوشش نیومده ...الان من موندم و پشیمونی که چرااا رفتم دیدمش اصلا

نمیدونم موجیه انگار

ببین ،از این ناراحت شده ک به خواسته اش توجه نکردی 

اونم تصمیم گرفت ک بی تفاوت باشع 

س همین امشب عکس غذاتو بفرس براش بگو عزیزم ببخشید اون روز یه مشکل پیش اومد و فلان 

مطمعن باش بازم مثل قبل شاد میشه و حتی بهت تبریک میگه 

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀
تا شب صبر کن  نفرستادنِ عکس غذا توهین و فحش نیس که بخواد ناراحت بشه  ولش کن ، اگه ناراحت ...

خب منم همینطور فکر میکنم

واقعا ناراحتی نداره

بیخیال پیام داد ک داد ندادم ب جهنم

من نشستم غصه میخورم اونم اصلا بهم فکر نمیکنه

من عمدی استوری گذاشتم که اون پیام بده

تا شب صبر کن  نفرستادنِ عکس غذا توهین و فحش نیس که بخواد ناراحت بشه  ولش کن ، اگه ناراحت ...

تو خودت عکس یهچیز ساده از پارتنرت بخوای و نفرسته ناراحت و غد رفتار نمیکنی باهاش؟ 

خب بلاخره یارو انتظار داشته ک به‌این خواسته بی این کوچکی توجه بشه ک نشده 

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀
تو خودت عکس یهچیز ساده از پارتنرت بخوای و نفرسته ناراحت و غد رفتار نمیکنی باهاش؟  خب بلاخره یا ...

نه والا ناراحتی نداره که

زن باشه یه چیزی ولی یه مرد بخواد سر همچین چیزی ناراحت بشه.... چی بگم

تو خودت عکس یهچیز ساده از پارتنرت بخوای و نفرسته ناراحت و غد رفتار نمیکنی باهاش؟  خب بلاخره یا ...

اره ناراحت میشدم اگه من می بودم

حالا یکاریش میکنم یا بهش پیام میدم میگم ببخشید یه مشکلی پیش اومد‌کلا فراموش کردم 

ولی شنبه این اتفاق افتاده ، ینی نمیگه از شنبه تازه الان یادت افتاده؟

2706