2733
2734
عنوان

جاریم گفت دست به بچم نزن 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3525 بازدید | 112 پست
من نمیدونم حاملگی و  زایش چه تخصص و مهارتی میخواد مه انقدر افتخار میکنن بعضیا

من خداخواسته باردار شدم بدون اینه خودمون بخوایم جلو جاریم هیچیی نمیگفتم دلس بشکنه دیروز تو لیوان فقط من زعفرون ریخته بود دور لباسام بود 🙂

خدایا خودمو زندگیمو سپردم دستت خودت مواظبم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترتوهنویه سال اقدام کردی سنی هم نداری 😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑بخداگفتم الان چندین ساله ردشده ومیگی خیلیامشکل شماروداشتن باقرص وداروخوب شدن سنت هنوتازه زوده بابایکم بچرخ زندگی کن بچه میاری به وقتش هنواول راهی

2731
متوجه طعم و بو و رنگ زعفران نشدی ؟خوردی؟

چرا تا اومدم بخورم طعمش حس کردم یه بار بعدشم رفتم تو اتاق یهو هول کرد دیدم لباسام انگار یه جیزی ریختن روسون زیپ بتز بود خیلی حالم بده

خدایا خودمو زندگیمو سپردم دستت خودت مواظبم باش
خب خیلی دوسش دارم من به این بچه خیلی وابستم  بخش خوراکی میدم میریزه سطل نمیزاره بهش غذا بدم نمی ...

خب اشتباه میکنی که به بچه جاری وابسته هستی باید خنقی باشی یعنی چی که وابستم

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤

جاریت مغزش تکون خورده عقلش سرجاش نیست عزیزم . گلم سنی ندارین هم خودت هم همسرت حالا خیلی وقت دارین غصه نخور امسال انشاالله خدا یه نینیه قشنگ بهت میده به قشنگیه قلب مهربونت. 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن ، ممکن می شود...... 
2706