2733
2734
عنوان

خانومای متاهل همه هزینه زندگیتونو همسرتون میده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 56 پست

چند سال قبل یک همکار داشتم میگفت به خاطر لوازم شخصی مثل ارایشی و ... میاد سر کار چون همسرشمیگا ب عهده من نیست

برام جالب بود حرفاش

عقیده ب اشتراکو همکاری  درسته ولی اگه خانم کار و درآمد نداشته باشه دیگه نباید تحت فشارش بزاری برای یک کرم مرطوب کننده

مثلا وقتی نگاه میکنم عروسهای عمو عمه داییم همه خونه دارن و هرچی بخوان براشون میگیرن حتی تو کار خونه ...

نه احتمالا خانواده های پول داری هستین

چون خب قاعدتا اگر دستشون بسته باشه نمیتونن به هرخواسته ی زن و بجشون جواب مثبت بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم مثل شما وظیفه مرد میدونیم که خرج زندگی رو بده ازون طرفم زن هامون این طور نیستیم هرچی ببینیم و م ...

بله درسته منم گفتم در حد توان یعنی نگاه میکنن به درآمد شوهر و خرج میکنن...

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

شاغل بودن خیلی هم عالیه امااااا چرا زن وقتی ۹ماه بارداری ۲ سال شیر دهی و پریود وهزار تا بالا پایین بچه داری وخانه داری... تحمل میکنه مرد حس عذاب وجدان نمیگیره... این که خانم مستقل باشه بسیار پسندیده هست اما اینکه نصف نصف هزینه پرداخت کنه به نظرم معقول نیست

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
نه احتمالا خانواده های پول داری هستین چون خب قاعدتا اگر دستشون بسته باشه نمیتونن به هرخواسته ی زن و ...

نه بابا بعضیاشون تا خرخره زیر قسط و قرض میرن و البته بعضیها هم خانوماشون درک دارن به اندازه خرج میکنن

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
چند سال قبل یک همکار داشتم میگفت به خاطر لوازم شخصی مثل ارایشی و ... میاد سر کار چون همسرشمیگا ب عهد ...

اتفاقا لوازم ارایشی به عهده مرده در حد توانش بگیره

منم مثل دوستتم

زندگی خیلی سخت شده تورم و گرونی بیداد میکنه خب معلومه از پول خودمم خرج میکنم چون زندگیمون نمیچرخه حداقل زندگی من یکی که نمیچرخه

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
زنا جدیدا سواری میدن هیچ حقی نداشتیم الا یه خونه موندن که اونم به لطف زنای الان شدیم مفت خور جمع کنی ...

در اصل کسی که به زن خانه دار میگه مفت خور داره به خودش توهین میکنه درواقع داره میگه اگر من نرم سر کار شوهرم آدم حسابم نمیکنه

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱