2733
2734

فقط امحا از بین میبره

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باشه عزیز ریپ هم زدم

ببین ماهم این مشکل و داشتیم سم پاشی هم کردیم اوکی نشد 

یکی این پودر و معرفی کرد قیمتش خیلی مناسبه بسته ای هشت تومن پارسال گرفتم من چار بسته همه آشپزخونه گذاشتم کاملا نابود شدن فقط دقت کن اصل باشه خیلی فیک داره (گرین لیف )

من از ی کاناله سفارش دادم اینا الان ندارمش دی جی کالا نظرهارو بخون ببین کدوم اصله نحوه استفاده هم ببین فرق داره با بقیه 

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  

سم کامن خیلی خوبه، ولی اول باید کل آشپزخونه رو تمیز کنی و همه جا رو سمپاشی کنی، چند دوره هم باید سم پاشی کنی چون هی سوسک های جدید از تخم درمیاد، ما مارسال این مشکلو داشتیم ولی خدا رو شکر با همون سم کامن حل شد