2733
2734
عنوان

دلم میخواد موهامو رنگ کنم به نظرتون بهم میاد +عکس خودم و رنگ مو

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عکس میزاری

من ندارم عشقم.ولی تو اینستا یا حتی تو گوگل سرچ کن مدل دکلره ۲۰۲۴ برات میاره انواع رنگو.یکی از دوستامونم پیشنهاد خوبی داد اینجا فیس فریم هم برات مناسبه البته اکه دوست داشته باشی.من خودم شخصا دوست ندارم فیس فریم.سلیقه ایه

من ندارم عشقم.ولی تو اینستا یا حتی تو گوگل سرچ کن مدل دکلره ۲۰۲۴ برات میاره انواع رنگو.یکی از دوستام ...

فیس فریم زیاد دوس ندارم بیشتر دوس دارم پشت موهامو رنگ کنم

فیس فریم زیاد دوس ندارم بیشتر دوس دارم پشت موهامو رنگ کنم

اره سلیقه ایه.خب ببین اگه پشت بخوای میشه فقط چند سانت پایین موهات .البته الان این مدل دیگه زیاد مد نیست.ولی اگه میخوای از ریشه نباشه امبره و بالیاژ و یه سری تکنیک هست که انجام میدن چندسانت از ریشه مو تیره اس مابقی دکلره.شما اگه موهات رنگ نداره و رنگ موهای خودته یه لایت خیلی خلوت و شیک و دخترونه رو همون رنگ پایه ی موهای خودت میتونی بزنی که پر ام نباشه زنونه نشه

اره سلیقه ایه.خب ببین اگه پشت بخوای میشه فقط چند سانت پایین موهات .البته الان این مدل دیگه زیاد مد ن ...

ارهه اینجورم قشنگهه تاپیک بعدمم چن تا رنگ مو میزارم میای نظر بدب 

عکس از پشت موهات بذار،البته من ندیدم عکس دومی رو

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2706