2733
2734
عنوان

این خانپمیکه بچش تنبیه شده آخرش چیکار کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 18 پست
سلام عزیزم داشتم تاپیک هاتو میدیدم متوجه شدم درمورد دختر منم گذاشتی اره قفلش کردم چون کامل توضیح داد ...

واقعا اون مدیر سرکاره هنوز؟  کسی که کنترل خشم نداره جاش تو مدرسه نیست.چطور مدیر یه مدرسه و رئیس آموز و پرورش یه شهرو بخاطررقص یه دانش آموز برکنار میکنن ولی اون مدیر هنوز سرکارشه

واقعا اون مدیر سرکاره هنوز؟  کسی که کنترل خشم نداره جاش تو مدرسه نیست.چطور مدیر یه مدرسه و رئیس ...

قضیه همینجا تموم نمیشه وقتی کار به بازرسی برسه مطمئن باشین براش کمیسیون میگیرن تا ببینن باهاش باید چکار کنن 

به حرف من نیستن که بگم یالله اخراجش کنید اونا هم بگن چشم طرف ۲۸ سال سابقه درخشان داشته تو چندین مدرسه  

به قول حرف خودش میگفت یک لحظه تو یک آن نتونستم اعصبانیتم رو کنترل کنم چندین بار اظهار شرمندگی کرد گفت چنین رفتاری از من بعید بود نمیدونم چرا یک لحظه نتونستم جلوی خودمو بگیرم  اگر واقعا دستش روی بچم بلند شده بود دستاشو خودم قلم میکردم ولی فقط قصدش ترساندن و زر چشم گرفتن برای کل کلاس بوده که با نفهمیش بچه منو قربانی بقیه کرده بچه رو تا حد مرگ ترسونده بوده ولی حالا فعلا خداروشکر تموم شد دخترم تقریبا خوب شده دیگه جاشو خیس نکرده و رابطش با مدیر بهتر شده چون دارن طبق نظر روانشناس پیش میرن این خواسته دکتر بود که دوباره کنار هم قرار بگیرن تا بچه از مدرسه زده نشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موضوع بچه من ربطی به روز معلم نداشت و روز معلم من تو اتاق بازرسی اموزش و پرورش بودم مدیر هم اونجا خو ...

وای چقدر توفکر خودت و دخترت بودم

خداروشکر اینجا شانسی دیدمت خوشحالم که مشکلتون حل شد