2752
2734
عنوان

امروز آخخخخخ که امروزززز😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 9838 بازدید | 901 پست
خوب پ تو از هفت دولت آزاد آزادی😍😍😄 اصلا هیچ تیمی؟ مثلا شمس آذر قزوین؟😄

نه کلا فوتبال ایرانو دنبال نمیکنم

تو اروپا هم طرفدار بارسلونام

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عوووو     چه باکلاس😂😂😂

عهههه کلاس چی

کلا جذابیت فوتبال اروپا بیشتره

فوتبال ایران فقط دربیارو نگاه میکنم اونم چون طرفدار هیچکدوم نیستم خیلی مزه نمیده، طرفدار شدن که دست خود آدم نیست👀

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
نه من متاسفانه اون لحظه مودب نبودم اخه اعصابم خورد بود  سر اون بنده خدا که میخواست کمکم کنه خا ...

هممون عصبانی میشیم حرفایی میزنیم که نباید😢

ولی متاسفانه خیلیامون اونقد کامل نیستیم که معذرت خواهی کنیم😔

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
هممون عصبانی میشیم حرفایی میزنیم که نباید😢 ولی متاسفانه خیلیامون اونقد کامل نیستیم که معذرت خواهی ...

بله درسته...

به هرحال امیدوارم پیام من رو ببینه و من رو ببخشه

منظوری نداشتم:)

بودیم و کسی ندانست.. باشد نباشیم بدانند ڪه بودیم:)!🕊️🖤
عهههه کلاس چی کلا جذابیت فوتبال اروپا بیشتره فوتبال ایران فقط دربیارو نگاه میکنم اونم چون طرفدار ه ...

شوخیلی کردم😊😊

آره واقعا تو تیمای ایرانی فقط همون چن تا بازیکن خارجی که خریدن بازی میکنن بقیه ادای بازی کردنو در میارن😂😂😂

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
شوخیلی کردم😊😊 آره واقعا تو تیمای ایرانی فقط همون چن تا بازیکن خارجی که خریدن بازی میکنن بقیه ادای ...

درسته، حالا بجز استقلال طرفدار چه تیمی هستی؟

(فقط لطفاً نگو رئال😂)

2706