2733
2734
عنوان

امروز آخخخخخ که امروزززز😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 9780 بازدید | 889 پست
شما چرا🤣🤣

همون دیگه!

همه مونو به رضا فروخته😂😂

ببینم نکنه به تو قول خاصی داده بود؟؟😄😄

خارج از شوخی داره خوف برن میداره  

با این حجم کله پاچه ای که پشتش بار گذاشتیم دیگه باید رخ مینمود😳

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون دیگه! همه مونو به رضا فروخته😂😂 ببینم نکنه به تو قول خاصی داده بود؟؟😄😄 خارج از شوخی ...

اهااا  

نه ب من قول نداده بود متاسفانه😔😂

نشد دیگه🤣🤣🤣

لازم دونستم اول امضام ی پرانتز باز کنم!!(نر های خر درخواست دوستی بدین تو تاپیکام نظر بدین گزارش همتونو میزنم!!چقد شما حال  بهم زنین !!باید سر کار و زندگی باشین یا بین زنا بلورین؟؟؟از ریش و سیبیلتون خجالت بکشین خاله زنکااااا)من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)
2731
اهااا     نه ب من قول نداده بود متاسفانه😔😂 نشد دیگه🤣🤣🤣

پ دلتو بزار جای دل ما که بهمون قولم داده بود 

این کار بهت آرامش میده   

پ دلتو بزار جای دل ما که بهمون قولم داده بود  این کار بهت آرامش میده      

چ قولی داد بود خودم میرم حسابشو میرسمممممممم!!  

لازم دونستم اول امضام ی پرانتز باز کنم!!(نر های خر درخواست دوستی بدین تو تاپیکام نظر بدین گزارش همتونو میزنم!!چقد شما حال  بهم زنین !!باید سر کار و زندگی باشین یا بین زنا بلورین؟؟؟از ریش و سیبیلتون خجالت بکشین خاله زنکااااا)من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)
چ قولی داد بود خودم میرم حسابشو میرسمممممممم!!    

آره دیگه خدایی حق داری

چون به ما حداقل قولش داده بود ولی به تو حتی اونم نداده بود  

2706