2752
2734
اخه من تا بحال با کسی نبودم و تجربه نکروم  ـ این اقا   مدام دوست داره براش پیام بدم و گفت ...

مخصوصا اون تیکش میگه من اگر اهل اینچیزا بودم هم موقعیتش رو داشتم هم پولشو، یعنیا انگار خود اکس منه 😄 حالا نه اون‌ها کلا هر پسر لاشی این حرفو میزنه خیالت تخت

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
همین حرف منو بهش بزن  بگو من اصلا اهل روابطی نیستم که خانوادم ازش بی اطلاع باشن، هم پدرم هم ما ...

بهش گفتم من خانواده دار هستماون گفت منم خانواده دارم اگر مزاحت میشم برم

گف منم   خانواده دارم و پول دارم ... میتونم همه کارکنم تو ارباب روجوی خوبی هیتی و پوشیده میخام بابت حجابت  بهت هدیه بدم کی ببینمت اینو گفت و گفت دنبال ادم سنگ صبوری هستم و جدا شدم 

اینارو ب مامامم هم گقتم

عشق💚  کاربری دست دو نفره   اوکی😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش گفتم من خانواده دار هستماون گفت منم خانواده دارم اگر مزاحت میشم برم گف منم   خانواده ...

بازم میگم تک تک حرفاش بوی هوس و رابطه آزاد میده 

اینکه شما شما به مامانت گفتی فایده نداره اونم براش مهم نیست، مهم اینه هر دو خانواده پدر و مادر در جریان باشن 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️