2733
2734
🌈🌈🌈 ساعت کاری نی نی یارها 🌈🌈🌈 🌺 niniyar_3: شنبه تا چهارشنبه اگر تعطیل نباشه ⬅️ از صبح تا ۵ ...

عزیزم این شنبه اینده که تعطیله پاک نمیکنه یعنی؟

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم ک الکی تلاش نکنی. یه تاپیک بزنی بهشون بربخوره سریع پسدا میشن. ولی خودت پیام بدی اصن نگا نمیکنه

گفتم دوستان گزارش زدن پاک شد. واقعا ادم ی لحظه حواسش نباشه بیچاره شده. غلط کنم دیگ اینجا عکس بزارم همین عکس گزاشتم ازبدشانسی اینترنتم تموم شد نتونستم پاک کنم.

سلام ❌️ با تعلیق کاربری: 🔴 تاپیک هاتون باقی می مونن. 🔴 پست هاتون باقی می مونن.   ...

سلام 

مبشه صحبت کنین با نی نی یار  این سایتو مثل قبل کنن  اصلا واقعا ریده.  کسی تعلیق شه مشخص نیس تعلیقه تاپیکاش مشخصه بیچاره آبروش میره.💔💔💔

فرشته‌ عذاب ____ ‌پسر بد
ممنونم عزیزم

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
عزیزم این شنبه اینده که تعطیله پاک نمیکنه یعنی؟

سلام

نه دیگه.

روز تعطیل روز تعطیلی شون هست.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام  مبشه صحبت کنین با نی نی یار  این سایتو مثل قبل کنن  اصلا واقعا ریده.  کسی ...

سلام

من چند بار تا حالا به نی نی یارها این پیشنهاد رو دادم.

قبلا نی نی یار گفتن فنی قبول نکرده.

حتی امروز هم با با نی نی یار صحبت کردم.

سلام من چند بار تا حالا به نی نی یارها این پیشنهاد رو دادم. قبلا نی نی یار گفتن فنی قبول نکرده. ...

امروز نینی یار چیگفت

نینی یار پنج اصلا حتی تاپیکم نمیاد بیست بار تگش کردم

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر
امروز نینی یار چیگفت نینی یار پنج اصلا حتی تاپیکم نمیاد بیست بار تگش کردم

سلام

با niniyar_5 امروز حرفی نزدم.

ن کلا اون نینی یاری ک باش حرف زدین چیگفت درمورد حذف تاپیک و تعلیق و.. ؟

نی نی یار قبلا گفته بودن دقیق یادم نیست اما فنی گفته بودن چرا می خواهند بفهمند کی تعلیقه کی نیست

نی نی یار قبلا گفته بودن دقیق یادم نیست اما فنی گفته بودن چرا می خواهند بفهمند کی تعلیقه کی نیست

ینی همون کادر زرد بیاد یا طوری که تاپیکا معلوم نباشن؟ این فنی کاش میشد ماهم بش پیام بدیم 

ینی همون کادر زرد بیاد یا طوری که تاپیکا معلوم نباشن؟ این فنی کاش میشد ماهم بش پیام بدیم  

نه من منظورم این بود که علامتی، شکلی کنار کاربران تعلیق شده بگذارن.

🟢🟢 توی تماس با ما پایین صفحه ⬅️ نظر و پیشنهادهاتون رو بگین.

نه من منظورم این بود که علامتی، شکلی کنار کاربران تعلیق شده بگذارن. 🟢🟢 توی تماس با ما پایین صف ...

پیام دادم 

کی جواب میدن؟

2706