2733
2734
عنوان

خانومایی که بعد معاینه لکه بینی داشتم، چقدر بعدش زایمان کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 99 پست
اها مثلا الان چ کاری داری که انجام بدی؟ بچه اولته؟

نه دومی هست

کمد اسباب  بازی بچم مونده مرتب کنم و کشو های آشپزخونه و دو تا از کمد هاش

آها بالکن هم باید یه نظم بدم

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا

خیلی میچسبه خیلی حس خوبی بهم میده ذوق و خوشحالی و استرس و همه چی قاطی میشه

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
2731
لکه بینی تون چه جوری بود؟  قهوه ای یا رنگ خون؟  باز بود دهانه رحم موقع معاینه؟

من یک هفته بعدش 

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
لکه بینی بعد معاینه طبیعیه. عزیزم. من یک هفته بعدش زایمان کردم. موقع معاینه ۱ سانت بودم. هفته بعد د ...

خب پس... چون منم باز نبود احتمالا بیوفته همون هفته دیگ

آره منم ولی استرسسس داره میکشه منوووو

ب نی نی فک کن استرس کم میشه من تا ثانیه اخر ایرپاد تو گوشم بود اهنگ به چه دلواپسی نابی رو گوش میدادم خیلی از استرسم رو کم میکرد

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
ب نی نی فک کن استرس کم میشه من تا ثانیه اخر ایرپاد تو گوشم بود اهنگ به چه دلواپسی نابی رو گوش میدادم ...

آخی عزیزم چه رمانتیک بودی شما😅

هوف پس مال منم یه هفته دیگس

از کجا فهمیدی 😂🥲

برای اینکه دقیق بدونی برو مطب دکترت معاینه بشی بهت میگه

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
شما بارداری دومته شاید زودتر باز بشی.

آها راست میگی اینم هست ها🤔

ببین من لک دیدم ینی معاینه تحریکی کرده؟ یا تو معاینه معمولی هم آدم لک میبینه؟ 

2706