2733
2734
عنوان

یکی از اقوام دورمون۳بار شوهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 31 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قضاوتش نکن ...فقط همین ...

هرکسی ی سرنوشتی داره با سرنوشتت نجنگ و از زندگیت لذت ببر و خودتو بادیگران مقایسه نکن

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2731

به زندگی مردم کار نداشته باشین👩🏻‍🦯

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

یکی از اقوام ما هم یک بار تو عقد جدا شد 

یک بار دو سال بعد عروسی 

یک بار پنج سال بعد عروسی خونه و امتیاز شرکت بیمه گرفت و جدا شد 

الان هم دو سه سالی هست با یه آدم پولدار ازدواج کرده 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
یبار زدم ها 

ی تاپیک دیگم باهمین محتوا چن دیقه پیش دیدم فک کردم شما بودی!

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

یکی میشناسم دختر جوون هم نیستا. سنش بالاست بچهاش ازدواج کردن. این هی شوهر هی طلاق

ولی فکر کنم عقد نمیشه وگرنه شناسنامه مگه چقد جای اسم داره. یعنی بخدا سالی یبار میگن فلانی یه شوهر جدید

حالا بگی قیافه داره  اصلا اگه بگی یع ذره

نمیدونم این با این سنش چطور سالی یکی شوهر عوض میکنه

خواهرمن دوبارشوهرکردالبته خانوادم به زوردادن الانم باکره است زیادنموندازهردو اولی نامزدبوددومی چندروزبعدعروسی طلاق گرفتن شوهرش خیلی بچه ننه بود خواستگارزیادداره قبول نمیکنه میگه بایدبه دلم بشینه بعد

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده
2706