2733
2734
عنوان

شما باشین ۲ میلیارد و ۳۰۰ میدید به خونه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4762 بازدید | 179 پست
دقیقا به قرآن اگر عکس این خونه رو ببینی تعجب میکنی این مونه اگر تو شهر بود پانزده میلیارد قیمتش بود ...

پس بخر 

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خود خونه رو ترجیح میدم 

من باشم میخرم چون میخوام تو اون خونه زندگی کنم پس بالطبع خونه با امکانات بیشتر و فضای بزرگتر و ترجیح میدم

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2731
درسته با تمام احترامی که واسه روستاییان قاعلم ولی وقتی توانشو دارم میام شهر هم امکانات خوبه هم دسترس ...

دقیقا 🤝

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

من بودم میخریدم

اگه نزدیک شهره بزودی پیشرفت زیادی هم میکنه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
پس بگیریم ؟؟؟؟؟ 

اسی مهم خودتی.نمیدونم چرا تو این مسائل تو سایت مشورت میگیرین...خونه تو روستا مگه چشه...بیای توشهر ی آلونک بخری که مثلا اسمش شهره...

من مالک تمام دنیای موازی ام...talvan3دخترخدا
امکاناتش ک گفتین خوبه ولی تو روستاس خودتون باید ب نتیجه برسین واسه همیشه میخاین اونجا زندگی کنین ...

نه خونمونو می‌بریم و چند سال دیگه بچه دار شدم و اینا میفروشیم میایم شعر 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    خدایا خودت مراقب تو دلیم باشم صحیح و سالم بغلش کنم الهی دامن همه منتظران سبز بشه 🤲🏻

بنظر من عالیه چون قطعا خونه ی خیلی بهتری  نسبت ب شهر میتونی بخری

دوم اینکه وقتی ماشین داشته باشی ب تمام امکانات شهر هم دسترسی داری در عوض آرامش روستا روهم داری

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
عزیزم دقیقا با شهر ده دقیقه فاصله داره مدرسه داره درمانگاه داره پارک داره ولی من بچه هامون می‌فرستم ...

عزیزم شما منتظری کاربر ها تاییدت کنن تا با خیال راحت‌تری توی روستا خونه بخری؟

نه واقعا نمی ارزه مخصوصا اینکه بچه هاتونم قراره مدرسه بفرستید شهر و قطعا وقتی بگن خونمون توی روستاست دید عوض میشه

من خودم روستا های امروزی دیدم میدونم منظورتون چیه ولی بازم خونه کوچیک توی شهر به صرفه تره 

پروفایلم خودمم😊

من بودم نمیخریدم 

میرفتم همون شهر میگرفتم ک سال بعد دوبرابر شده باشه.تو روستا اگ بخای بعدن بفروشی کسی میاد این قیمت بخره ازتون؟

امشب دوباره...بارون‌غم‌میباره!از حال این دل کسی خبر نداره🖤🥀
نه خونمونو می‌بریم و چند سال دیگه بچه دار شدم و اینا میفروشیم میایم شعر 

اینجوری باشه خیلی خوبه

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔
2706