2752
2734
عنوان

از کسی تو سایت بدت میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 21 پست
این پروفا رو چجوری درست میکنین😂☹️✋🏻

یه رازه😌😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که اصلا کسیو نمیشناسم ..میام پست میزارم میرم ..مهمم نیست کی خوشش میاد یا نه چون نه من کسیو میشناسم نه کَسی منو🙂جدی نگیرین زیاد این چیزارو فکر کنین تو یه مجلسی نشستین همه از دم مهمونیم معاشرت میکنیم میریم پی زندگیمون ..همه چیزو سخت نگیرین خوشگلا.

2731
😂☹️ایش

😂😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
من که نیستم؟    

معلومه که نه  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......