2752
2734
عنوان

اکثر قیافه ها = عکس پروفایلم👺

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 34 پست
واقعا متوجه نمیشی چی میگه یا خودتو زدی به نفهمیدن؟؟ استارتر منظورش مردها نیست منظورش زن هاست که همش ...

اتفاقا قشنگ فهمید !

و قشنگ جواب داد 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا متوجه نمیشی چی میگه یا خودتو زدی به نفهمیدن؟؟ استارتر منظورش مردها نیست منظورش زن هاست که همش ...

بله فهمیدم 

اما منم تو همین کوچه و‌خیابون هستم درسته عمل زیاد هست اما اصلا شبیه هم نیستن 

یعنی شما فامیلت رو اشتباه میگیری ؟استارتر دیگه داره زیادی شلوغش میکنه 

من دکترم که دماغ عمل کرد هیچ دوتا دماغی شکل هم عمل نکرد گون بیس فرق داره پس آدم‌ها با عمل شبیه هم نمیشن 

من تهرانم دیگه وسط تهران و‌بیشترین جراحی ها رو‌میبینم والا کسی رو با کسی اشتباه نگرفتم 

مگه دهه هشتادیم که سایه این مدلی بزنن

والا فک کنم با دهه ۷۰ و ۶۰ قاطی کردین هشتادی ها آرایش لایت‌می‌کنند و ب حا آرایش ب تناسب اندام میرسن و سلامتی ب فکر خود نمایی نیستن 

#انسانیت
نه ژل زدم نه لیفت کردم نه ناخن و مژه کاشتم نه تتو دارم نه روتین میلیونی پوست و مو دارم این حجم از ن ...

خوشحال شدم ؛بالاخره یکی مثل خودم پیدا شد.😅😅

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
والا فک کنم با دهه ۷۰ و ۶۰ قاطی کردین هشتادی ها آرایش لایت‌می‌کنند و ب حا آرایش ب تناسب اندام میرسن ...

شما منظور منو بد متوجه شدی با ادمایی که متولد دهه هشتادن نبودم منظورم دوران دهه هشتاد که هنوز ادمای متولد شده دهه هشتاد داشتن پستونک میخوردن بود

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
مردم که همه شبیه هم نشدن حالا شما ببین مشکل چیه که همه رو شبیه هم میبینی  مثلا الان برادرات ش ...

شما منظورو نگرفتی 

مثاله دیگه در مثال که مناقشه نیست 

الان ما میگیم چینی ها همه مثل هم هستن ایا واقعا اینطوره

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
اها بله درسته ❤️

😘

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
وای اره  من جدیدا حس میکنم همه تو خیابون شبیه هم شدن همه دماغارو یه فرم عمل کردن لبا پروتز ...

حالا جدا از همه اینا که واقعا درست میگی 

من ازین متنفرم مثلا هر سااال یه مدل شال مد میشه یا کت  بعد تمااام خانوما همونو میپوشن🙄

من متنفرممم ازینکه یه چیزیو همه میپوشن یا چیزی کس دیگه ای پوشیده منم برم عین همون بگیرم بعد همشونم فکر میکن خیلی خاصن و جوری قدم میزنن انگار ملکه الیزابتن

من حاضرم لباس محلی قاسم ابادی بپوشم ولی تکراری نپوشم

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
حالا جدا از همه اینا که واقعا درست میگی  من ازین متنفرم مثلا هر سااال یه مدل شال مد میشه یا کت ...

دقیقااااااااا مثلا ۶یا۷سال پیش یادمه کتونی قرمز مد شده بود

از صغیر و کبیر و فقر و غنی همهههههه میپوشیدن

من واقعا رو مخمه لباسم یا کارام حتی شبیه کسی باشه

کلن بدم میاد از کسی تقلید کنم

یا کسی ازمن تقلید کنه

دقیقااااااااا مثلا ۶یا۷سال پیش یادمه کتونی قرمز مد شده بود از صغیر و کبیر و فقر و غنی همهههههه میپو ...

واییی افرین کتونی قرمز🤦‍♀️ چقدر رو مخ بود

2706