2752
2734
اصفهان، حتی اگه شمارشو بهم بده باش دررابطه باشمم مشکلی نداره یا دارو برام پست کنه

برا خانمه حضوری باید رفت سنش بالاس تلفن نداره

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

راهکار برای دختر زایی هم دارین؟

من خودم دختر دوست دارم 

‍ 👧برای دختردار شدن باید از مواد غذایی حاوی کلسیم بالا استفاده شود و مصرف سدیم و  پتاسیم محدود گردد. مادر و کودکی ها مواد غذایی زیر توصیه می شود :👇

🔸پنیر سفید
🔸ماست
🔸شیر
🔸 تخم مرغ
🔸 بادام و بادام زمینی بدون نمک
🔸 گردو
🔸 لوبیا سبز
🔸کاهو سبز
🔸ماکارونی
🔸گوشت 100 گرم در روز
🔸 ماهی که با بخار پخته شده باشد و آبش کاملاً گرفته شده باشد.

🔶نکاتی که باید در نظر داشت
اگر چه اصول کار ساده است، ولی روش اجرای آن آسان نیست و دقت در اجرای آن شدیدا لازم است و بایستی تحت نظر یک متخصص تغذیه یا پزشک صورت پذیرد.

🔶هر گونه انحراف از رژیم توصیه شده، شانس موفقیت را کم می کند.
این رژیم بایستی توسط زن رعایت شود و نوع تغذیه ی مرد به طور مطلق تاثیری در مکانیسم این عمل ندارد، ولی مصرف آن توسط زوجین موجب آسانی اجرای آن می شود. در ضمن ترکیب یونی داروهایی که زن در طول مدت اجرای رژیم دریافت می کند، موثر است، به ویژه قرص هایی که به شدت غنی از سدیم هستند.🌷

2731
نظرت قابل احترامه ولی مگه دختر چشه چرا اکثرا از دختر بدشون میاد😐 بخدا انقدر ک دختر شیرین تره ک پسر ...

چرا پسر شیرین نیس؟؟  این چه تفاوتیه میذارید؟ 

بگو من شخصا دختر دوسدارم. نگو این ازون شیرین تره.

چراای یواف نکردی اونکه دقیق تره؟

زیاد برام حیاتی نبود.من چون باردار نمیشدم رفتم آی یو آی. گفتم حالا که آی یو آی میشم تعیین جنسیت هم بکنم.الان هم اونقدر دخترم خوشحاله که نگو. منم یادم میفته دو تا دختر دارم دلم غنج میره.حتما مصلحت این بوده.هیچی رو نباید به زور از خدا خواست

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
من خودم دختر دوست دارم  ‍ 👧برای دختردار شدن باید از مواد غذایی حاوی کلسیم بالا استفاده شود ...

مرسی عزیزم راسته ک میگن رژیم دختر راحت تر جواب میده؟درصد جوابدهیش بالاتره؟

نظرت قابل احترامه ولی مگه دختر چشه چرا اکثرا از دختر بدشون میاد😐 بخدا انقدر ک دختر شیرین تره ک پسر ...

از دختر بدشون نمیاد عزیزم

پسرم ی جنسیته دیگه مثل دختر

یکی پسر دوس داره یکی دختر،مگه کسی ک دختر دوس داره از پسر بدش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟همیشه ی طرف ترازو یکم سنگین تره

مرسی عزیزم راسته ک میگن رژیم دختر راحت تر جواب میده؟درصد جوابدهیش بالاتره؟

دوست من برای بچه دوم دو سال رژیم دختر گرفت و دو بار باردار شد ولی در هردو بار هم قلب بچه تشکیل نشد 

هیچی رو نباید بزور از خدا خواست