2733
2734
عنوان

عاشق ی مرد کچل شدم چکار کنم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 36 پست
وای دقیقا رفته بودن دکتر،دکتر یه کچل خوشتیپ بود وای چه دکتری بود😂

مثل ارشا اقدسی امیر جعفری اسم اون کراشه یادم نیست فیلم خونسرد بازی میکرد امیر چی بود 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
مثل ارشا اقدسی امیر جعفری اسم اون کراشه یادم نیست فیلم خونسرد بازی میکرد امیر چی بود 

اره بابا اصلا به مو نیست بنظرم خیلیا مو دارن ولی تودل برو نیستن

وای امیرآقایی روهم دوست دارم😂🥲 

لایک نکن هموطن،اگ خودم گفتم لایک کن🥲😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مگه کچلا دل ندارن ؟ مطمئنی تورو میخواسته ؟ دلتو صابون نزن  😶

نمیدونم طرز رفتارش برخوردش نشون میداد از من خوشش آمده چندبارم منشی دکتر غیر مستقیم اشاره کرد.اما خودش نیمد جلو

مرد همه چیش به موعه قیافه نداره تحملش سخته

خب این نظر و سلیقه شخصی شماست عزیزم من شوهرم خیلی مو داره ولی گاهی میگم کچل کنه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
وقتی چشم تو چشم میشید  با دستت  موهاتو بده پشت گوش و لبخند بزن نگاهت رو بدوزه به زمین و ...

اصلا خجالت میکشم ت چشماش نگاه کنم .ولی باهم گفتیم خندیدیم جلو دکتر ولی بهم حرفی نزده .ولی احترام می‌ذاره بهم حواسش بهم هست خودم حس میکنم .مثلا ی روز در زدم رفتم ت اتاق دکتر دکتر چندتا مراجعه کننده داخل داشت مثلا بهم نگفت برو بیرون اینا آمدن بیرون بیا داخل بهم گفت بفرمایید اینجا بشینید صندلی خودش داد ب من😍در حالی ک دکتر بود می‌گفت برید داخل مریض آمد بیرون بیاید داخل.

2706