2733
2734

خانوادش ۶ماه گذشته اصلا نمیتونم فراموشش کنم 

من خیلیییییی عاشق شدم ازدرسم افتادم اززندگیم افتادم .

باهیچکسی نمیتونم اشنابشم 

من چکارکنم چراازش متنفرنیستم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط خدا را شکر کن. حال دلت را میفهمم چون خودم این روزا درگیر همین مسایلم اونم با سن بالام. تنها راه چاره اینه خودت را در بغل بگیری. ماها چون خودمون را دوست نداریم این بلاها سرمون بیاد. اول و اول و اول باید عاشق خودمون باشیم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731
اره میخاست بگیرم و طلاقم بده قصد خوبی نداشته میگن

خدا لعنتش کنه 

خداروشکر به هدف شومشون نرسیدن 

خداروشاکر باش و خوشحال 

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
بنظرت مام ازدواج میکنیم؟ایاکسی میاد ک واقعا عاشقم بشه

بله. من 39 سالم هست. خواهشا تو که سنت کمه از الان درست کن خودت را. بخدا عزت نفست را ببری بالا اوضاعت خوب میشه. نوشتی روستا هستی شانست کمه پس بزار برات بگم. دختری تو فامیل ما تو روستا بود یک دونه خواستگار نداشت قیافه معمولی داشت اصلا هم به خودش نمیرسید

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
هرروز منتظرم بیادبگه دروغ بوده  ولی نمیاد واین ینی راست گفتن😭😭😭

حست و درک میکنم 

سخته که اعتماد کردی .دل دادی 

ولی همشون میگذره 

این ناراحتیها 

فقط خودت باید بخوای که بگذره

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …

تا شد 35 سالش. اومد شهر رفت تو یک فروشگاه کار میکرد که خود من گفتم این دیگه باید قید ازدواج را بزنه باورت میشه تو همون شهر با یک پسر از هر نظر خوب ازدواج کرد. در ضمن اهل دوستی و اینام نبود مادر پسره دیده بود خواستگاری کرده بود. میخام بگم عزیزم زمان ازدواج و قسمت که باشه خدا کاری به شهر و روستا و سن و قیافه نداره جور میکنه

بنظرت مام ازدواج میکنیم؟ایاکسی میاد ک واقعا عاشقم بشه

در ضمن چون امام حسین را صدا زدی حتما تو کربلا دعاگوی شما خواهم بود

2706