2733
2734
بگو عزیزم مشکلتم بگو

میشه برای منم بگی

۲۸ مجرد کی ازدواج میکنم؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من فکر می‌کنه بعداز پانزده سال هردومتاهل هستیم اما دوریم سالی یه بار میبینمش هنوز بهم فکر می‌کنه ...

ن بهت فکر نمیکنه چون اشناست فقط با دیدنت قلقلک میخوره حتی ذره ای حاظر نیست یه تار موی زنشو باهات عوض کنه بخدا راست میگم از لحظه اولم این حس دوری و جدایی بود ولی الان مطمینم یک هزارم تو دوستت نداره

2731
عزیزم من عاشق شوهرم هستم اما گاهی میبینمش از اشناهاست اونم به خانومش علاقه داره

خب همون دیگ گلم دیگ اون تو ذهنش  راحت چی فک کنه نباید برات اهمیت داشته باشه 

اگ دوست داشت ک زنش بودی با وجود هزار مشکل 

یا کلا زن نمیگرفت 

بهش فک نکن عزیزدلم آرامشتو  خراب نکن

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
خب همون دیگ گلم دیگ اون تو ذهنش  راحت چی فک کنه نباید برات اهمیت داشته باشه  اگ دوست داشت ...

راجب

بزودی انشالا از اقوام یکی از دوستاته

پس بختم قراره باز بشههه😍

فقط بهم بگو خوشبختم میکنه یا ازدواج معمولیه

عزیزم راجب کارم چی 

آینده کاری

درامدم

میتونی حستو بگی 

پس بختم قراره باز بشههه😍 فقط بهم بگو خوشبختم میکنه یا ازدواج معمولیه عزیزم راجب کارم چی  آی ...

عادیه بنظرم ولی باهم میسازین زندگی رو یه جورایی رفیق میشین نگران نباش کاری هم بعداز ازدواج بنظرم برات پیش میاد در حد نیمه همه چیزه

عادیه بنظرم ولی باهم میسازین زندگی رو یه جورایی رفیق میشین نگران نباش کاری هم بعداز ازدواج بنظرم برا ...

مرسی گلییی

ینی چی در نیمه چیزه 

ینی همون ۵۰ ، ۵۰ عه؟

بله خیلی همه تعجب نمیکنن ولی خودتم خوشحالی 

نمیدونم ی حسی عجیب میگ با حس ششم های دیگ حرفات فرق داره و واقعیه

مرسی گلممممم ب آرزوهات برسی💞💞💞

2706