2733
2734
عنوان

بهش پیام بدم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چرا دخترایی که تو نی نی سایت می بینم همه شون از ترک‌شدن و کات و ... گلایه می کنن و آرزو می کنن دوست پسرشون برگرده 

والا زمان ما این طوری نبود 

ده سال پیش 

من اگه پسری کشته مرده ام نبود من براش تب نمی کردم 

اگه عاشقش بودم به خاطر این بود که اون بیشتر عاشقم بود 

اگر روزی ترکم می کرد مطمئنم که راحت فراموش می کردم چون هرگز کسی رو که دوسم نداشته باشه دوس ندارم 

کسی که یک بار ترکم کرده لایق دوست داشتن نیس 

این اصلا بهش اعتماد کامل دارم 

انشالله که اعتمادتو خراب نمیکنه

چیز کن پس بهش پیام بده حالشو بپرس (چون به نظرم تو مقصری خط قرمزشو حفظ نکردی و آقا هم بهش برخورده ، ولی زیاد منتشو نکش در حد سلام خوبی چطور میگذره و اینا )

اره همینه چی کنم منن

کسی که دوستت داشته باشه بدبین هم بشه ترکت نمی کنه فوقش بیشتر تحت نظرت می گیره 

دوستت نداره دلشو زدی 

می خواد یه تنوعی بده 

متاسفم که رک و پوست کنده بهت گفتم 

خودتو کوچیک نکن 

من اگه جای تو بودم حتی اگه برمی گشت دیگه قبولش نمی کردم مگه من بازیچه ام هی بره برگرده حداقل انقدر قبول نمی کردم که التماسم کنه و این رفتارو دیگه تکرار نکنه 

انشالله که اعتمادتو خراب نمیکنه چیز کن پس بهش پیام بده حالشو بپرس (چون به نظرم تو مقصری خط قرمزشو ح ...

فعلا قراره محو باشم چند روزی تا ببینم تا هفته دیگه پیام میده یا نه

2706