2733
2734
عنوان

طلاق گرفتن پدرومادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 41 پست
نمیتونم ببینم یه حرومزاده اومده زندگی پدرم روخراب کرده ساکت بشینم پدرم داره زجرمیکشه هرکارش میکنیم ز ...

قشنگ چشماتو باز کن ، چرا فقط یه نفر رو مقصر میکنی عزیزم ، پدرت معتاد بوده و بد اخلاق و یکم هم تنگدست بوده... مادرتم که میگی از اول پدرتو دوست نداشته و صددرصد تمام فکراشو کرده طلاق گرفته و رابطه ی جدید شروع کرده ، توروخدا از من ناراحت نشو ولی اگه اون آقا هم با مادرت ازدواج نمی‌کرد و زیر پاش نمیشست مطمئن باش مادرت با یکی دیگه ازدواج میکرد و میرفت .

توام دیگه با مادرت ارتباطتو کم کن چون داری این وسط قربانی میشی و اگه هم میتونی یکم برای پدرت پخت و پز کن و بهش برس 

عزیزم دوست داشتن به عمل کردن و نشون دادنه نه اینکه فقط بگی من طرفو دوست دارم ولی بداخلاقی میکنم اعتی ...

پدرم بداخلاقی نمیکردولی مادرم کلاهمیشه دعواداشت مادرم مقصرنبوداون مرده که اومدتوزندگی مون دیگه زندگیمون خراب شد

خدایاشکرت🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرم قبل ازاینکه معتادباشه تحولش نمیگرفت هرکسی که توخونه زجربکشه به اعتیادرومیاره به خاطرمادرم گفت ...

متوجه نشدم هرکی توخونه زجر میکشه معتاد میشه ؟؟

و اینکه شما عصبانی هستی بخاطر کارمادرت و مسلما یسری چیزای دیگه رو نمیبینی و الانم احساسی فکر میکنی و‌حرف میزنی.‌ امیدوارم همه ب ارامش برسید. 

parasoo1989@
پدرم بداخلاقی نمیکردولی مادرم کلاهمیشه دعواداشت مادرم مقصرنبوداون مرده که اومدتوزندگی مون دیگه زندگی ...

خب ما گذشته خانوادتو نمیدونیم 

حالا به هر دلیلی مادرت پدرتو اونطور که باید دوست نداشته شاید به زور شوهرش دادن و نتونسته قبول کنه و رو دلش مونده و پدرت هم ایراداتی داشته و این باعث جداییشون شده 

اگه پدرت اخلاق خوب داشت و وضع مالیش بهتر بود شاید مادرت کم کم علاقه مند میشد بهش 

نمیشه اینجوری قضاوت کنی و فقط یه نفرو مقصر بدونی

2731
قشنگ چشماتو باز کن ، چرا فقط یه نفر رو مقصر میکنی عزیزم ، پدرت معتاد بوده و بد اخلاق و یکم هم تنگدست ...

پدرم‌گفت ترک میکنم وضع مالیش متوسط بوداین دلیل نمیشه که مادرم خیانت کنه پدرم اگه کارنمیکردیه چیزی ولی پدرم تمام تلاششومیکردتوگرماوسرمابیرون توساختموناکارمیکردنون مارومیداداین حقش نبودمادرم اگه پدرم رودوست نداشت همون موقع ازدواج نمیکردیاطلاقش رومیگرفت نه اینکه سه تابچه بیاره وپدرم روتواین سن تنهابذاره پدرم توی این سن وابسته شده وبایدازصفرشروع کنه

خدایاشکرت🙏🏻
خب ما گذشته خانوادتو نمیدونیم  حالا به هر دلیلی مادرت پدرتو اونطور که باید دوست نداشته شاید به ...

وضع مالیش خوب بودولی به پای اون مرده نمیرسیدبی پولی دلیلی براخیانت نیست همون اول که شرایط پدرم رومیدیدنمیذاشت بچه داربشه طلاق میگرفت 

خدایاشکرت🙏🏻
متوجه نشدم هرکی توخونه زجر میکشه معتاد میشه ؟؟ و اینکه شما عصبانی هستی بخاطر کارمادرت و مسلما یسری ...

بالاخره هرکسی توزندگی مرتکب گناهی میشه واشتباهی میکنه به نظرت نبایدیکباربهش فرصت بدیم؟

خدایاشکرت🙏🏻
پدرم‌گفت ترک میکنم وضع مالیش متوسط بوداین دلیل نمیشه که مادرم خیانت کنه پدرم اگه کارنمیکردیه چیزی ول ...

ببین باید و شاید رو ول کن الان چیزیه که شده پدرت باید قبول کنه که رابط اش خیلی وقته تموم شده...‌ مادرت هم حرفت درسته خیانت توجیه نداره ولی یکم خودتو جای مادرت بزار یه شوهر معتاد بداخلاق که پولم نداره و هرچی کار میکنه خرج موادش میشه و ازش سه تا بچه هم داری اون هم فقط دنبال یه روزنه امید بوده که از اون وضعیت بد خودشو نجات بده و فرار کنه و باید به فکر جای بعد از طلاقش هم میبوده 

وضع مالیش خوب بودولی به پای اون مرده نمیرسیدبی پولی دلیلی براخیانت نیست همون اول که شرایط پدرم رومید ...

شاید قبلا شرایط جدا شدن رو نداشته مثل خیلیا که تو همین سایت هستن و شرایط جدا شدن ندارن 

من خیانت رو توجیه نمیکنم مخصوصا برای آقایون که راحت میتونن جدا بشن ولی در مورد خانمها که به خاطر شرایط مالی و ... نمیتونن راحت جدا بشن شرایط فرق داره 

ضمن اینکه خودت گفتی مادرت می‌خواسته جدا بشه و پدرت قبول نمیکرده تا بالاخره حق طلاق رو گرفته و جدا شده 

نمی‌دونم چند سالته ولی به نظرم فکرت و دیدت یه کم بچگانه و شاید بسته هست 

شاید قبلا شرایط جدا شدن رو نداشته مثل خیلیا که تو همین سایت هستن و شرایط جدا شدن ندارن  من خیا ...

من فقط یه جمله میگم چرایه زن شوهرداربایدده سال بایک مردغریبه زن داررابطه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

خدایاشکرت🙏🏻
شاید قبلا شرایط جدا شدن رو نداشته مثل خیلیا که تو همین سایت هستن و شرایط جدا شدن ندارن  من خیا ...

اگه این مردتوی زندگیمون نبودمادرم طلاق نمیگرفت اون مرددرنبودپدرم میومدخونمون مادرم ردهمه جامیبردمادرم میتونست طلاق بگیره بعدباهاش درارتباط باشه من میگم اصلامادرم نساخت طلاق گرفت درست ولی خیانتش رونمیتونم تحمل کنم یعنی یه مردبیادزندگیمونوخراب کنه وهیچی به هیچی؟

خدایاشکرت🙏🏻