2733
2734
عنوان

من باید برم تیمارستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 69 پست
مشاور رفتم گفت کاری از دستم برنمیاد باید بری روانپزشک رفتم اونجا دارو داد باید ادامه میدادم ک دیگه ن ...

پیش مشاور نباید بری باید بری پیش روانشناس اونم تحقیق کن که کارش خوب باشه 

مشاور اصلا کارش درمان نیست 

این دنیا کلی بهم بدهکاره..💵🚙👗
من کلا مشکلات روحی دارم:) اون چی هست حالا ؟ کمکم میکنه بنظرت؟

سودا یعنی سردی و خشکی، فکر میکنم یکی از درمان هاش خوردن غذاهای برعکسشه یعنی طبع گرم و تر، یه سری داروهای گیاهیم دارن که سودا رو کم میکنه،من زیاد نمیدونم.

2731

پاراگراف دوم علائم پارانویا هست

مازوخیسم هم همه ی زنا دارن خخخخ راحت باش

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
نه نیاز به خودت داری خودتو دوست داشته باشه و انقد اذیتش نکن  اصلا آبلیموه و قرص باهم نمیسازن ول ...

خودمو دوست دارم ولی بخدا نمیدونم چمه از یه طرف مازو دارم از یه طرف وسواس بیماری کلا یه تختم کمه😐

تا جایی که من میدونم افسردگی،وسواس و اضطراب از غلبه سوداست، میخوای طب سنتی و طب اسلامی رم امتحان کن.

منم حالم خرابه 

داغونم 

الان یکماهه حملات پانیک داغونم کرده میزان و تایمش زیادتر شده ایا کسی رو تو طب اسلامی میشناسی که انلاینویزیت کنه

تیمارستان من ی دوره رفتم منم فکر میکردم خوبه ولی مثل شکنجه بود حتی خوابیدنم هم کنترل میشد تنهایی تو ...

وای 💔ولی حس میکنم اونجا روحم یکم ارومتره خیلی فکر خیال میکنم بیچاره سرم میترکه 

من ازم نوار مغزی گرفتن دکتر نامه داد نرفتم بعد تو میخوای بری رو خودت برچسب بزنی این بیماری که میگی اسمش انرژی و حس طبیعی خودته که باید بهش اعتماد کنی نباید بهش برچسب بیماری بزنی 

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2706