2752
2734
تو چرا تو هر عکسی یه شکلی😂  هر عکسی که میدی چهرت بهتر میشه  عکس بعدی جنیفر لوپز میشی فک ...

😂😂والی 

تو این عکس آخری خط چشم کشیده بودم و موهام رو زده بودم بالا 🥲

با خط چشم خیلی تغییر میکنم اما بلد نیستم بکشم 🥺 

اینم دوستم کشیده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خودم با خط چشم گربه ای 😂

دخترررر 

پس چهره ات عالیه ! اونقدر زیبا بودی و تغییر داشت که من شک کردم فک کردم یکی اقوامتون هس ! 

چهره‌زیبا و جذابی داشتی تو اون عکس ،بقیه عکسها فقط وفقط مشکل از موهات بود 

.
عزبزم من همیشههه دنبالت می‌کنه  والا الان بهترین انتخاب هارو داشتی از نظر زیبایی  تو ...

لطف داری عزیزم 

بینی که دردرجه اول بود خب عمل کردی 

من باشم میرم تو فرم صورتم کار انجام میدم مثلا چونه رو حتما تزریق کن چونه ات کوتاه هست تغییر مثبتی هست 

بعدش گونه بزن زیر چشم رو فیلر بزن 

زاویه فک خودم خیلی دوست ندارم شقیفه هاتم حتما بزن 

میکرو ابرو جاهای خالی رو انجام‌ یده 

من خودمم این کارارو انحام دادم خیلی راضیم

چونه ات زو ختما تزریق کن جون بینی ات هم عمل کردی تناسب قشنگی میشه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
لطف داری عزیزم  بینی که دردرجه اول بود خب عمل کردی  من باشم میرم تو فرم صورتم کار انجام ...

مرررسی عزیزدلم بابت راهنمایی کاملت

آفرین دقیقاً از نیم رخ ندیدی چونم خیلیی عقبه 

فردا نوبت بوتاکس دارم خدا کنه یه تغییر مثبت باشه 

چون ابروهام قرینه نیست خیلی استرس دارم که بد بشه نتیجه بوتاکس

دخترررر  پس چهره ات عالیه ! اونقدر زیبا بودی و تغییر داشت که من شک کردم فک کردم یکی اقوامتون ه ...

مرسی عزیزدلم لطف داری 💋💋

شانس درست آرایش کردنم بلد نیستم😂 

خط چشم رو دوست کشید